Volební preference?

Od: Datum: 14.09.13 12:30 odpovědí: 4 změna: 14.09.13 18:08

Dobrý den,hledám stránky kde najdu aktuální informace o preferencích politických stran do voleb?děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.13 15:17

pro "yes"

- to je otázka, která se zde opakuje tím častěji - jak brzy se volby blíží-! Mnoho lidí bude volit menší strany, kterých se zde vyrojilo mnoho. Já osobně bych volila stranu Tomia Okamury -! - proč nezkusit jiné myšlení, nežli české - které se zatím za 24 let moc neosvědčilo -!

- A věřím, že on a jemu podobní by vládnul dobře - ale pro mne je to zatím zatím jenom perspektiva pro mladou generaci do budoucnosti - vzhledem k tomu, že je to v současné době strana začínající a menšinová.

- ale jsem důchodce - a potřebuji pomoc TEĎ HNED a OKAMŽitĚ -! - takže musím volit stranu silnou, která by byla schopna - alespoň částečně - splnit své volební sliby vůči důchodcům -! Děti nemám, - a příštích voleb se třeba ani nedožiju - potřebuju pomoc TEĎ - takže koho mám asi volit-?! Zdravím. Marcela.

Od: bmbx®
Datum: 14.09.13 15:17

Pokud hledáte volební prference za účelem rozhodování koho volit tak je to pěkná kravina, já bych zakázal jejich zveřejňování, myslím, že velkou část voličů to dost ovlivňuje.

Datum: 14.09.13 17:54
Někoho to možná překvapí ale volební preference jsou na stránce s názvem volební preference
http://www.volebni-preference.cz/volebni-preference/
Mezi náma - příliš aktuální pořadí tam teda nenajdete. V seznamu dokonce úplně chybí Babišovo ANO a přitom podle některých odhadů aktuálně má tahle strana už přes 10%. Pro člověka vaší věkové kategorie by to nemusel být špatný tip.
doplněno 14.09.13 18:31: Tady je ale pěkný článek
http://www.sanep.cz/pruzkumy/…ference-publikovano-5-9-2013/
Od: vlasatec*
Datum: 14.09.13 18:08
Aktualni preference vám nikdo teď neřekne, jen si je vymyslí, je velké množství nerozhodnutých a ještě větší množství malých stran.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.