JAK UDĚLAT PĚŠINKU NA PARUCE Z CHEMLONU

Od: Datum: 03.02.11 10:57 odpovědí: 4 změna: 03.02.11 22:15

Moc prosím o pomoc-vyrábím dceři MASKU NA KARNEVAL na lyžích-jde za Pipi punčochatou. Koupila jsem zrzavý chemlona a obtáčím ho přes desku, ale stále si lámu hlavu, jak potom udělám pěšinku? Když to ne jedné straně svážu a na druhé prostříhnu, bude celý ten účes moc úzký a já ho potřebuji široký, aby zakryl i podklad, na kterém celé to veledílo bude nalepené. Moc prosím, kdo už něco podobného vytvářel o rychlou pomoc, musím to dnes nebo zítra dodělat.

Předem děkuji!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.11 16:07

zkusila bych na místo pěšinky vlepit 2-3 rovné provázky chemlonu.

Ohodnoceno: 0x

Od: polinek*
Datum: 03.02.11 17:21

,nebo nastehuješ přes prostředek pěšinku z jiné barvy,aby to dělalo takové jako kopečky a uprostřed pěšinka,,nějakou syrovou nití.

Od: darca*
Datum: 03.02.11 22:15

MOC DĚKUJI VŠEM, NĚJAK SE S TÍM POPERU A BUDU DOUFAT, ŽE SE MI TO NEROZPADNE!*bezim*

Od: patronka*
Datum: 03.02.11 19:06

Já takovou paruku mám, kdybyste byli z Prahy, tak půjčím. Nejdřív jsem uháčkovala takovou jako čepičku a na ní háčkem protahovala prameny, jako když se dělá pravá paruka. Prostředkem jsem prošila pěšniku zadním stehem. Upravit na copánky by šla. Pokud máte zájem, můžete mi napsat do vnitřní pošty.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.