Co napsat holce, která se mi libí?

Od: Datum: 25.11.12 16:49 odpovědí: 20 změna: 25.11.12 22:25

Ahoj ,potřeboval bych poradít co mám napsat holce která se mi strašně líbí ... Včera jsme se seznamily a naše konverzace pokračoval docela dlouho ,ale problem je v tom že dneska ráno jsem nevěděl co jí mám napsat ... Ted jsem ji celej den ignoroval a doufal jsem ze mi napise a ono nic ... Tak co ji mam napsat prosim?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kareljeden
Datum: 25.11.12 16:57

Nic jí nepiš.Řekni jí to osobně...;) Normálně k ní přijď a řekni jí co cítíš a pak jen sleduj co se stane...

Od: menma*
Datum: 25.11.12 17:03

Ale ja ji znam jen přes FB ...Pozval jsem ji do Kina ...Napsala ...Klidně ...Ale má to cenu ji ted něco psat? .

Od: martinjelinek*
Datum: 25.11.12 17:09

no tak to jí teď pozvi do toho kina třeba..

Datum: 25.11.12 17:09

No právě že ji znáš jen z Facebooku. Když řekla "klidně",tak běž do toho! Já bych do toho šel.Nemáš co ztratit. ;)

Datum: 25.11.12 17:14

Ale nějak si moc nevěřím ,ona se čestvě rozvedla a ted jsou nejlepší kamarádi s tim klukem ... A on vypada fakt dobře .. Tak se myslim že se k sobě vrátěj ...Potřeboval bych radu jak ji rozesmat nebo udělat na ni dojem přes chat jestli někdo s tim ma zkušenosti prosim pomozte ...

Datum: 25.11.12 17:00

Blbost dnes je elektronická doba nikam nechoď... tak zkus večer zase trochu navázat nějak..pošli nejdřív smajla jestli se chytne..

Od: askmenow*
Datum: 25.11.12 17:11

Ó to né, jen to né. Od svých třinácti do dnešk si měním v negativním směru názor na všechny, co chtějí napsat a nevědí co a tak pošlou jen smajlíka. Vždycky si říkám "No to ses teda předvedl, frajere, a co já jako s tím?"

Jinak, pokud řekla "klidně" na kino, Zeptejte se jí třeba, jestli už viděla ten a ten film, že byste na něj rád šel...

Datum: 25.11.12 17:17

Mám v planu ji napsat toto ... Ahoj tak co to kino ...Na co bys rada šla?

Datum: 25.11.12 17:46

*palec*

Datum: 25.11.12 17:53

ne hele neptej se jí na co by šla ráda to neni úplně důležitý, spíš rovnou KDY KDE? *hi**placni*

Datum: 25.11.12 17:12

Elektronická doba?*smich* To je nějaký nový "termit"? Dopisovat si mužete,ale má to jeden háček,Martine.Vztahy a city nejsou "elektroniké". Pokud ovšem nemáte na mysli el. impulzy po nervových vláknech...*smich*

Datum: 25.11.12 17:16

Nemusíte se smát já tomu samozřejmě rozumím..ale skutečně je to taková doba je to veliká výhoda. Třeba u navazování kontaktů pro ten začátek..časem se pak 2 domluví a přejde to v realnou úroveň. Ale nedá se to pořít dnes je skutečně elektronická doba vše probíhá na jiné úrovni než drřív tuto skutečnost nemůžeme popírat taková je realita..

doplněno 25.11.12 17:18:

na "jemnější a čistší" úrovni.

Datum: 25.11.12 17:27

Jo to ano.Taková je doba.Dopisování po internetu má totiž z psychologického pohledu jednu velikou výhodu oproti přímé konfrontaci.A sice v tom,že si můžete dopředu každou větu,reakci,promyslet.Při osobní komunikaci musíte hned reagovat. Nemáte čas volit slova,rozmýšlet co řeknete(napíšete).Druhá strana Vás vidí,že váháte,že jste nervozní,že mlčíte,že jste zaskočen,že máte radost,že jste překvapen,atd.atd.

Datum: 25.11.12 17:34

A to je ta veliká výhoda pro nesmělé

Datum: 25.11.12 17:54

Vždyť ale vidíte,že tomu nesmělému tazateli dělá problém i odepsat.

Toto dopisování právě vyhovuje těm,kdo neradi nad sebou ztrácí kontrolu.Nesmělost a jiné sociální fobie překonáte jen přímou konfrontací.Mám s tím vlastní bohaté zkušenosti. Domluví si s ní schůzku,ale až dojde na to, strach bude pořád stejný...cesta totiž nevede okolo,ale skrz.Nemá smysl smlouvat. Pokud toto čte zrovna nějaký nesmělý či nesmělá,vřele doporučuji se vykašlat na dopisovaní,ale jít "do akce".Ze začátku to je šílené,protože můžete prožívat strašné pocity.A zatímco sledujete jak reaguje protistrana,podotýkám,že je úplně jedno jak bude reagovat,poplácejte se v duchu po rameni za odvahu se projevit navzdory svému strachu...Časem strach,úzkosti,budou slábnout...Pokud to zvládnete sami,bude to trvalejší...budete překvapeni,že ikdyž nebude výsledek dle očekávání,budete se cítit sebevědoměji...

Datum: 25.11.12 17:57

ještě dodám,že toto se samozřejmě nedá realizovat u vážnějších poruch,kde je nutná terapie. Jinak nikomu dopisování neberu.realita je ovšem mnohem barevnější,protože jste jí plně součástí a zůčastňujete se jí celou svojí bytostí.

Datum: 25.11.12 18:00

Je to možný...ale že si denně dopisují miliony lidí a bude to narůstat to už se prostě nezmění. Ale přece jen ti 2 co se sejdou a mají za sebou už komunikaci po netu jsou trochu odvážnější ne? prolomily ty ledy přece mají trochu jistoty

doplněno 25.11.12 18:03:

Když budu bourat barák taky nepřijdu s dinamitem dovnitř a neodpálím ho. Začnu postupně a všechno pujde pěkně harmonicky. Ok končim tuhle debatu máte pravdu vy a asi i v něčem já Hlavně kdyby byly jen takové problémy co má ten kluk tak je nám hej

Datum: 25.11.12 18:21

S tím barákem je to dobrý příměr.Jsou lidé,kteří stále vylepšují "projektovou dokumentaci" a sní,ale cihlu do ruky nevezmou celý dlouhý čas.Mají strach,že by se to nepovedlo,nebo že by dělali chyby,které vidí u ostatních a pohrdají jimy,že by zjistili,že jsou stejní jako ostatní,že se jim budou smát,atd,atd,atd...Pokud,ale chtějí ten dům postavit,nakonec stejně musí zažít co je to ten barák opravdu stavět.Často některé části "dokonalého projektu" pak vezmou za své,protože skutečnost je dokonalá po svém a žije svým vlastním životem mimo naše představy. Neztrácejte zbytečně čas dlouhým "projektováním",jako jsem to dělal v mládí i já, a začněte "stavět".Ze začátku to nebude dokonalé,možná něco zbouráte a přestavíte,ale ty zkušenosti stojí za to. Nakonec se to podaří.

Od: geryw
Datum: 25.11.12 18:03

Kurvafix, kde jsou ty doby, kdy jsme s holkama komunikovali osobně bez fejsbůčků a ajfounů... Bylo to takový... upřímnější. A myslím, že i paniců bylo míň... )

Datum: 25.11.12 22:25

Chtít někomu napsat a nevědět co - to nemá řešení.

Buď nějak navažte na včerejší konverzaci nebo vyberte nějaký film a pozvěte ji na něj.

___ Za sebe dodám, že mne by potěšilo spíše pozvání do filmového klubu. (Nikoliv na nejnovější premiéru v kině s colou a popcornem.)

Zkuste i z návštěvy kina udělat něco méně obvyklého.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.