Jak vydělat peníze v 17letech

Od: Datum: 14.10.13 22:16 odpovědí: 11 změna: 26.02.14 00:03

DOBRÝ den jsem studen je mi 17let a chtěl bych se zeptat zda by někdo nevěděl jak si vydělat během zimy cca 15 000kč sice šetřím ale bohužel mi to nestačí šetřím si na motorku a už mám něco našetřené ale bohužel tich 15000chybí nevíte někdo jak si přividělat ptal jsem se už v továrnách na víkendy i všude možně zda neberou na víkendové brigády ale nikde sem nic nesehnal poradte prosím děkuji předem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.13 22:26
Brigad je spousta. Hledej na pracovnoch portalech (jobs.cz) apod.
Zkus pouvazovat nad tim zda nemuzes nekdy i po skole.
O vikendu muzes zkusit jednorazpve privydelky typu stehovani a dalsi manualni vypomoc.
Od: askmenow*
Datum: 14.10.13 22:59

Listopad a prosinec jsou měsíce, kdy je brigád hodně, protože v obchodech šílí předvánoční horečka. Obejdi nákupní centra a obchody a poptej se, zda nepotřebují výpomoc. Několik let jsem sama vždy tyto dva měsíce brigádničila ve stejném obchodu.

Od: vlasatec*
Datum: 14.10.13 23:52
Jestli máš čas a umis ctrl c ctrl v a nevadí ti nudná práce na pc tak bych práci na pár hodin měl. Moc ale neplatim... Nebo záleží na rychlosti... Kdyžtak napiš do soukromé zprávy.
Od: jyri®
Datum: 15.10.13 07:19

hele to mi vubec nevadí na pc trávím dost času napiš mi na jyri-cool@seznam.cz (nevím jak zde posílat soukromé zprávy) na emailu se domluvíme o práci a o cené

Datum: 15.10.13 07:43

Nahore klikni na vnitrni postu a zadej komu a napis zpravu.

Neni to tak tezke, a brigadu hledas prece ty.

Jinak opravdu pred vanoci je spousta prilezitosti v hypermarketech a skladech. Ale je treba hledat uz ted-

Od: askmenow*
Datum: 16.10.13 23:32

Přesně tak. Navíc nejen v hypermarketech a skladech - hledají i malé obchody, které mívají příjemnou atmosféru a bezva personál, například obchody se sportovním vybavením, s dárkovým zbožím atd. V prosinci bývá také dost práce na vánočních trzích (od prodávání svíček až po zabíjení kaprů).

Datum: 17.10.13 10:04

rád bych někam takhle šel ale už mám celé město oběhané v supermarketech mají už studenty zamluvené od letních prázdnin a jediné co tu je mi zbyly vietnamské večerky kde platí 12kč/h což je hodně malo

Datum: 17.10.13 11:25
12,-/h? U DPP snad taky plati minimalni mzda, ne?
Datum: 17.10.13 13:16

to běžte říct vietnamcům kteří to dělají na černo a proto jediný kdo jim pomáhá jsou jejich mladší příbuzní

Od: drahomira
Datum: 26.02.14 00:03

Pokud máš ještě stále tuto nabídku, tak to beru. Napiš kdyžtak na mail. Chodím na IT, takže jsem znalec :-D. Děkuji. Drahomíra Šťastná (17)

Od: buss®
Datum: 17.10.13 12:25

Není jen zaměstnání, něco nabízej sám, co umíš? Třeba s někým se "svézt". Znám hocha, co pomáhal při kdečem, věci zájmu si nakupoval, teď auto. Je to o tom co umím, co chci dosáhnout a obětovat pro to. Všímej si úspěšných mladých. V malých obcích se těžko něco nabízí, většinou si lidi dělají sami. Ale zkusit..., není to sice na úrovni, ale teď je dobře placen kov ve sběrnách, takže nabízet třeba vyklizení...

doplněno 17.10.13 13:00:

Proč vkládáš 2x? Podívej se na intu na přivýdělky, třeba Hana Matoušková nabízí možností na brigady-privydelky... Je zajímavé, že to nabízí jiným a nešrotí sama.

doplněno 17.10.13 13:47:

Zvídavá jančo, když oni naši za to dělají, a nejen pro Vietamce, nabídka - poptávka a přivýdělky na ruku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.