Smrady a jedy vypouštěné Biocelem Paskov

Od: Datum: 31.08.13 16:44 odpovědí: 3 změna: 31.08.13 19:16

Vážený pane řediteli úřadu Moravskoslezského kraje,dovolím si obrátit se na Vás v záležitosti životního prostředí a špatného ovzduší na sídlišti Dubina. Mám mimořádně citlivý čich, jsem alergik, a nesmírně trpím. Jde o to jaké jedy a smrady vypouští do ovzduší Biocel PaskovPoznámka: Biocel Paskov je akciovou společností se sídlem v Paskově, v Moravskoslezském kraji České republiky. Tradice výroby buničiny v této oblasti sahá do konce 19. století. Biocel Paskov se v roce 2001 stal součástí rakouské celulózo-papírenské skupiny Heinzel Group.Tedy dívala jsem se na stránky Biocelu Paskov, ale český web nemají. Bydlím na Dubině, a tam je ten smrad cítit hezky dlouho, posledních 14dnů téměř nepřetržitě. Hlavně večer a v nočních hodinách vypouštějí ty puchy, nedá se vůbec větrat, .jen abyste věděli že ty hnusy tady dýcháme, a je to na blití!Rakušáci, podobně jako Němci, si z nás dělají zemi pro vývoz svých odpadků!

Žádám o kontrolu znečišťování našeho ovzduší tímto významným průmyslovým objektem a zplodinami jeho výroby.

Děkuji Vám, přeji hezký den, Le


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.13 17:11
avatar

Vy jste ředitel? ano dobrý den soudruzi pardon pánové ,co to tady zaměstnáváš za lůzu všude prach ...*cteni*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.13 17:20
avatar

Co tím chce básník říci? Obávám se, že sem na poradnu ředitel Krajského úřadu Moravskoslezského kraje nechodí, ten má poradce svoje.

Český web funguje: http://www.biocel.cz/c_html/index.htm

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.13 19:16
avatar

Lentilko, já tohle podepíšu se vší zodpovědností. Jsem ze Stalingradu a smrad je opravdu přímo nemravný. Zvláště pak v noci a o víkendu v noci nejvíce. Když byla ta horka, tak to bylo šílené! Ve dne se pro horko nedalo větrat a v noci smrad. *blee* Z této situace jde normálně strach! Je to hnus, je to hnus, je to hnus!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.