Diskutéři novinky.cz

Od: Datum: 30.08.13 12:58 odpovědí: 38 změna: 02.09.13 15:48

Ahoj, občas kouknu na novinky.cz a dost mě šokují názory v diskuzích. Nejvíce a nejméně "lajkované". To už se z naší společnosti vytrácí doopravdy rozum?

Kdo myslíte, že ty lidi jsou?

Například v Syrském konflitku mají diskutéři jasno - USA = fuj. Vědí vše nejlépe. Sami navštívili Sýrii, sami čtou tajné vojenské zprávy.

Občas mi je na zvracení :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: k2
Datum: 30.08.13 13:05

Rozum se nevytraci ze spolecnosti, jen na novinky.cz jeste nedorazil. Diskuzi na novinkach NELZE brat vazne, natoz jako "obraz spolecnosti", tamejsi diskuze je naprosta zumpa a bahno ceske internetove diskuze. Jak moc to tam nekteri mysli vazne a do jake miry je to provokace nedokazu posoudit.

Datum: 30.08.13 13:09

Proč zrovna tam?

Od: jendad
Datum: 30.08.13 13:11

A proč to čtete? Tyto diskuse jsou semeništěm propagandy . Stejné je to na mf dnes . tam je to zas v obráceném gardu .Kdo není napravo není čech

Od: mdy
Datum: 30.08.13 13:09

Diskuze na novinkách jsou opravdu hrůza, ale to nic nemění na tom, že USA se zase potřebují někde vybít. Už si zase hrají na etalon spravedlnosti a myslí si že se mohou montovat do všeho.

Datum: 30.08.13 13:12

a to víte odkud?

Datum: 30.08.13 13:21

Tak to je vidět už jenom podle toho jak zdrženlivé jsou ostatní země...

Datum: 30.08.13 13:29

Myslím, že my, obyčení smrtelníci, mužeme jen dívat a vubec nepřemýšlet o správnosti/nesprávnosti, protože nevidíme na pozadí, nevidíme do tajných vojenských dokumentů, nikdy jsme v Sýrii nebyli. Sám na tohle nemám názor, protože čerpám jen z médií a ty bývají vždy subejtivně zabarveny. Udělám si názor na novou Škodovku - jestli se mi líbí/nelíbí. Ale na tohle názor mít nemužeme.

Nehltejte tolik média.

Datum: 30.08.13 13:37

Na druhou stranu se muzeme podivat tam, kde uz USA zasahli a zeptat se, jestli je tam ta situace lepsi / stejna / horsi. Ony ty zasahy vetsinou bohuzel nic nevyresi.

Datum: 30.08.13 13:19

jo bohuzel , ja se nad tim jen usmeju , lidska demence je fakt smesna

Od: sssssssssssssss
Datum: 30.08.13 13:35

Tak příště napiš rovnou že si chceš pokecat o Sýrii.

Datum: 30.08.13 13:38

zachovejte klid. Když chce někdo zaujmout v anonymních diskuzích, musí říct něco hodně silného a hodně negativního. Podle toho ty diskuze taky vypadají.

Od: jirbar*
Datum: 30.08.13 19:24

Jak jsi na to přišel. Tady ano, ale na Novinkách má kždý diskutující povolený přístup adresně, dopisem domů do schránky. Jinak se taky divím, že některým stojí za to se takhle registrovat.

Od: ssssssssssssss
Datum: 30.08.13 13:39

Pokud si nejsi schopen udělat obrázek, alespoň částečny ve věci Sýrie...tak teda nevím.

Jako to že povstalci zabíjejí křesťany, křesťanky znásilňují a tito povstalci jsou podporování Francií, USA tak je asi něco špatně. Pokud jsu do války s teroristy a pak je podporuji, je trochu přinejmenším divné.

Nemluvě o tom, že bojovníci za "svobodu" z arabského jara se normálně vracejí do Evropy (zejména Francie, Velká Británie), kde verbují další bojovníky. A když už tě na tohle upozorním, tak ti může bliknout, že existuje trest za službu v cizí armádě.

Datum: 30.08.13 14:11

Lepší žádný obrázek, než zmanipulovaný obrázek. Jakýkoliv přenost reality je subjektivní a zmanipulovaný. Tak to prostě je. Čerpejte od pramenů. Chybí vám jakékoliv mediální osvěta.

Od: pacourek*
Datum: 30.08.13 13:50

Vite já bych napsal asi totéž .Usa zapomíná že její svoboda není svobodou v Sýrii nebo kdekoliv jinde

Datum: 30.08.13 14:08

Nevím, proč by nejvyspělejší země světa měla dělat chybu. Spíš bych tipoval že ta "špatná" je Sýrie. Ale nevím. Nebyl jsem tam.

Datum: 30.08.13 14:14

USA nejvyspělejší? Jak v čem...

Datum: 30.08.13 14:25

Myslím si, že lidskou prioritou je žít co nejlépe. Proč většina lidí chce žít v USA (pomineme Švýcarsko a Skandinávii) a né v Sýrii, Rusku nebo KLDR? Respektive bych raději žil v USA než na druhém pólu sporu. Bezpečnost, dobré vzdělání a zdravotnictví, snášenlivost.

Zrovna předchvílí jsem viděl video jak parta radikálních islamistů zastaví v poušti 3 kamiony s jídlem a řidičům prožene hlavou kulku. - Tomuhle říkám pramen. V médiích mi řeknou ledaco, ale když vidím tohle udělám si obrázek. Protože takovýhle čin nemá ospravedlnění.

Datum: 30.08.13 14:33

Opravdu většina? A pomineme Švýcarsko, Skandinávii? Tak jak je to, kde je to měřítko vyspělosti?

Datum: 30.08.13 14:42

Ano - za nejvyspělejší považuji tyto země - Skandinavie, Švýcarsko a USA.

Datum: 30.08.13 15:10

A podle čeho? Vlastní zkušenost, nebo z doslechu?

A jaké kritérium může mít běžný člověk pro život v nějaké zemi? Velký výdělek, příjemné podnebí, vstřícné obyvatelstvo, nízká kriminalita...

V čem je USA nejvyspělejší?

Od: martin1965*
Datum: 31.08.13 23:55

Je fakt, že normální člověk vycítí, kde je líp, samozřejmě většina lidí je nejradši doma, i když to tam není nejlepší. Ale třeba utíkat do severní koreje, iránu, to nevím. Do Ameriky se chce dostat docela dost lidí (dokonce mají i takovou losovačku, tuším že se jmenuje zelená karta. Tak posuďte kde se líp žije. Ale zase si pamatuji jediného emigranta ze západu na východ a to byl Dean Reed.

Od: mnbv
Datum: 30.08.13 14:59

Ale, a kolikrátpak jsme byli v USA, nebo tam snad žijete?

Od: jh11
Datum: 30.08.13 17:00

Teda chlape?
Přečti si co jsi tu nabreptal.
Občas mi je na zvracení
Ahoj, občas kouknu na novinky.cz a dost mě šokují názory v diskuzích.
--------to máš teda zdroj informací jedna báseň
Kdo myslíte, že ty lidi jsou?
--------jsou úplně stejní jako ty
Například v Syrském konflitku mají diskutéři jasno - USA = fuj. Vědí vše nejlépe. Sami navštívili Sýrii, sami čtou tajné vojenské zprávy.
---------ty také víš kulový o americe
Myslím, že my, obyčení smrtelníci, mužeme jen dívat a vubec nepřemýšlet o správnosti/nesprávnosti, protože nevidíme na pozadí, nevidíme do tajných vojenských dokumentů, nikdy jsme v Sýrii nebyli.
--------hlavně že amerika je dle tebe nejvyspělejší
Sám na tohle nemám názor, protože čerpám jen z médií a ty bývají vždy subejtivně zabarveny.
--------jasně viz novinky
Udělám si názor na novou Škodovku - jestli se mi líbí/nelíbí. Ale na tohle názor mít nemužeme.
--------jasně vi novinky věř a víra tvá tě uzdraví
Nehltejte tolik média.
-------jasně viz novinky
Lepší žádný obrázek, než zmanipulovaný obrázek. Jakýkoliv přenost reality je subjektivní a zmanipulovaný. Tak to prostě je. Čerpejte od pramenů. Chybí vám jakékoliv mediální osvěta.
------tak jaké máš prameny ty a jo viz novinky
Nevím, proč by nejvyspělejší země světa měla dělat chybu. Spíš bych tipoval že ta "špatná" je Sýrie. Ale nevím. Nebyl jsem tam.
-------no a moralizování jde stranou viz mediální osvěta
Myslím si, že lidskou prioritou je žít co nejlépe. Proč většina lidí chce žít v USA (pomineme Švýcarsko a Skandinávii) a né v Sýrii, Rusku nebo KLDR? Respektive bych raději žil v USA než na druhém pólu sporu. Bezpečnost, dobré vzdělání a zdravotnictví, snášenlivost.
-------viz zmanipulovaný obrázek
Zrovna předchvílí jsem viděl video jak parta radikálních islamistů zastaví v poušti 3 kamiony s jídlem a řidičům prožene hlavou kulku. - Tomuhle říkám pramen. V médiích mi řeknou ledaco, ale když vidím tohle udělám si obrázek. Protože takovýhle čin nemá ospravedlnění.
------moc koukáš na americký filmy
Ano - za nejvyspělejší považuji tyto země - Skandinavie, Švýcarsko a USA.
-------Jakýkoliv přenost reality je subjektivní a zmanipulovaný.
Běž ven a dej si facku
vlastně jak zněla otázka?
Upozornění od sys hejkal 30. 08. 2013 18:48:52
Argumentovat se dá i bez facek! Zkuste dodržovat pravidla poradny!
Od: macaudio
Datum: 30.08.13 18:00
Facku si dejte raději sám a ani nemusíte chodit ven. Za to, co jste vyplodil si nezasloužíte nic jiného a třeba vás to probere. Má prostě jen jiný názor a co?
Datum: 30.08.13 20:15

Konkretně pro macaudio

Aby jsi tomu rozuměl.

Ten četník mu jí vzal

a usekl.

Datum: 31.08.13 15:49

Konkrétně pro hejkala

Mám pravidlo,

že facka není argument

a moje výzva

Běž ven a dej si facku

nebyla výrazem agrese

ale výzva k sebereflexi.

Od: imbecilobijec
Datum: 30.08.13 18:56

A máte pocit, že je to snad tady lepší? Přečtěte si ty žvásty, co v tomto vláknu napsali někteří hlupáci.

Datum: 31.08.13 15:54

Děkuji za objektivní názor. Ačkoli se zde mnozí snaží radit, jiní jsou tu jen pro invektiva a hádání se.

Holt, každý má jiné cíle.

Od: mnbv
Datum: 30.08.13 19:39

A co tento článek na novinkách: http://www.novinky.cz/domaci/…ustalost-po-otci-charite.html - Jablko spadlo daleko od stromu...

Od: davidp*
Datum: 30.08.13 20:31

Nejlepší je ty diskuse vůbec neotvírat. Zlepší se Vám zažívání. :)

David.

Od: zabu
Datum: 31.08.13 23:19

Jsou to jen lidé s JINÝM názorem, než máte vy. Nejsem soudce ani genius, abych se ty skupiny snažil rozsoudit. Ale co se týče USA a Sýrie, na to mi stačí zdravej selskej rozum. Jakým právem, si kdokoliv osobuje vojensky zasahovat v cizí svobodné zemi, ať se tam děje co se tam děje? Kdo chce brát občanům Sýrie(a nejen Sýrie), právo, zařídit si věci po svém? NIKDO na světě, žádný stát, žádné OSN nemá právo k něčemu takovému svolit. To je pošlapání toho nejzákladnějšího práva občanjů daného státu, a žádná rezoluce na tom nic nezmění.

Od: pt®
Datum: 01.09.13 10:11

"zabu", tak to se Vám určitě nelíbil rok 68, ale to sem nepřijeli z USA, že ne?

Datum: 01.09.13 19:48

A komu by se to líbilo asi? Mě ne. Jak to spolu souvisí? Nechápu.

Datum: 02.09.13 09:07

pt: Mimochodem, jen tak mě napadlo ještě k vašemu dotazu na r.68. Opravdu si myslíte, že když se dalo v r, 68 150tisíc spojeneckých vojáků na pochod na západ, do ČSSR, že o tom předem nevěděla velitelství vojsk v Německu a NATO? Opravdu si myslíte, že Brežněv neinformoval o chystané akci západ? Tak naivní nebyl, aby riskoval konflikt. Takže dnešní naši spojenci(tehdejší nepřátelé) nás hodili za hlavu. Nestáli jsme jim za to, stejně jako dnes. Je naivní si myslet, že změna režimu nebo 20ti letý odstup v politice něco znamená.

Od: pt®
Datum: 02.09.13 12:40

Ježkovy oči, "zabu", jak vy umíte smotat jabka s hruškama. Vy jste mně vůbec nepochopil, nevím jestli je to schválně? Reagovala jsem na vaše slova: "Ale co se týče USA a Sýrie, na to mi stačí zdravej selskej rozum. Jakým právem, si kdokoliv osobuje vojensky zasahovat v cizí svobodné zemi, ať se tam děje co se tam děje?" Je jedno, kdo leze zasahovat jiným do země, nelze jednoho za stejné chváli a druhému hubovat. Jestli mně ještě teď nechápete, tak to vzdávám, nemá to cenu. - pt

Datum: 02.09.13 13:11

Jo, uznávám chybičku. Ta druhá reakce měla být k jinému podobnému dotazu. Ale té mé první reakci snad rozumíte, ne?

Od: madla
Datum: 02.09.13 15:48

Hochu četl si komentáře u Blesku? Kromě těch nejvulgárnějších jsou tam občas i vtipné, že se kolikrát ze srdce a nahlas zasměju! Některé komentáře jsou lepší než ty jejich přiblblý články. A co se týče Syrie, taky si myslím, že USA at si udělá radči pořádek doma, je tam bordelu dost.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.