Spánek X úplněk

Od: Datum: 25.11.12 13:58 odpovědí: 10 změna: 25.11.12 17:22

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, může mít úplněk vliv na spaní? já většinou když je úplněk nemůžu vůbec usnout jak to máte vy?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 25.11.12 14:05

Četla jsem, že může... a u mě má. Buď špatně spím, nebo mám zlé sny, nebo se budím. A rozhodně to není o tom, že bych si přečetla, kdy úplněk je, a tyhle obtíže si vsugerovala, téměř nikdy ani nevím, že je, až ráno se po hrozné noci podívám na internet (v diáři to nemám značeno) a ejhl - byl úplněk.

Od: mowla*
Datum: 25.11.12 14:06

Jsem šťastný člověk - když chci, usnu i ve stoje na motoru buldozeru v plné práci... *smich*

Od: agnes*
Datum: 25.11.12 14:18

Já také ne. U nás ženských je to ještě podmíněno menstruační cyklem.

Od: agnes*
Datum: 25.11.12 14:19

Já také při úplňku vůbec nemůžu spát. Asi jsem lunární

Od: ivik®
Datum: 25.11.12 14:55

Ani já ne, i mnoho mých kolegů z práce, nepomůže mi ani zatažení žaluziía závěsů,ani sklenice piva, prostě nic a je to dost nepříjemné...

Od: pt®
Datum: 25.11.12 15:05

Myslím, že ne jen na spánek, ale při úplňku bývá i více sebevražd a pokusů o ni.

Od: ivik®
Datum: 25.11.12 16:04

To bude asi taky pravda, v práci se tak nějak i víc hádáme.pracuju mezi 20 ženskýma a to je fakt, že jsme v té době víc agresivní, někdy bych radši utekla...

Od: pt®
Datum: 25.11.12 16:12

Na jiném webu jsem četla od lékaře, že neradi mívají o úplňku službu, je více různých případů. Ale vidím to i tady na poradně, že kolem úplňku se to tady víc hádá, než radí. Jedině si vzít o úplňku v práci dovolenou, ale to je zase škoda. ;) To jen tak pro odlehčení. - pt

Od: martinjelinek*
Datum: 25.11.12 15:15

Říká se že při úplňku vnímáme vše intenzivněji a to je také důvod proč nemůžeme usnout. Protože nedokážeme sklidnit myšlenky..pořád se nám něco honí hlavou atd...

Od: ron*
Datum: 25.11.12 17:22

Dobrý den.

Někdy se mi také stává, že při úplňku špatně spím. Také mě bolívá hlava. Ale mám vysledované, že při úplňku se mění ráz počasí, takže ta bolest hlavy či potíže se spánkem, může být způsobeno i touto změnou.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.