Kde koupit hezké sportovní oblečení?

Od: Datum: 29.08.13 14:56 odpovědí: 18 změna: 26.06.16 14:29

Mám prosbu, nevíte někdo o nějakém eshopu, kde prodávají hezké neokoukané sportovní oblečení? Moc díky za tip.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.08.13 15:19
Datum: 29.08.13 15:37
Přesně tak!
Od: abc*
Datum: 29.08.13 21:00

Mohu se zeptat jestli od tam něco máte? Kolik je poštovný a jak je to s vracením nevhodné velikosti?

Datum: 30.08.13 09:44
Ja tam beru pořad něco. Teď budu objednavat dres na kolo, ten nebude ale pro mě . Zatím jsem nic nevracel. Naposled jsem tam bral dvoje conversky, vše v pohodě. Dříve jsem nakupoval na dealextreme.com ale v poslední době se pohoršil i. Vše bylo v pohodě, ale špatně si přeložili moje příjmení tak to postacka poslala zpatky.
doplněno 30.08.13 10:15: Jojo oblečení spis o malinko větší, boty sedí přesně. Co nesedí prodat se ziskem pres sbazar , aukro atd.
Datum: 30.08.13 09:46

Konkrétně z tohoto obchodu ne, ale na jiných čínských e-shopech jsem už oblečení bez problémů kupoval. Poštovné bývá obvykle zdarma a pokud se netrefíte do velikosti (podle zkušeností je lepší vybírat spíš větší velikosti), tak než vracet nebo vyměňovat je mnohem jednodušší nevyhovující věci prodat třeba na aukru.

Od: jk*
Datum: 30.08.13 18:32

Dobrý den, pokud se objedná z Číny, v ČR doporučuje Česká pošta, která když nezastihne uloží na místní pobočce?

Datum: 30.08.13 19:01

Jen pokud se to nevejde do schránky (a já mám VELIKOU schránku). Číňan to totiž posílá jako obyčejnou zásilku.

Od: ria®
Datum: 29.08.13 15:41

Mě se líbí u AtomRat ale je to asi spíš pro běžné nošení, než čistě pro sport.. : )..

Od: ok®
Datum: 18.02.14 22:59

já hadry, prozatím jen z Anglie - sportsdirect.com

a jednoznačně *palec*

Od: lucaa
Datum: 21.02.14 07:53

ahoj já mám s touto značkou výborné zkušenosti, vždycky co jsem si objednala, tak mi přišlo do pár dní a neměla jsem s tím, žádný problém.

Od: laydi
Datum: 24.02.14 17:16

ahoj a kde jsi si objednávala? Já bych toho potřebovala hodně, chtěla bych si vyměnit komplet celý šatník na jaro, shodila jsem o jednu velikost a některé oblečení je mi opravdu veliké. Líbilo by se mi nějaká množstevní sleva, nebo výhoda.

Od: brrrba
Datum: 20.03.14 22:37

Ahojky kde bych mohla sehnat levně značkové oblečení? Chtěla bych nějaké věcí na běhání a hlavně pořádnou obuv.

Datum: 21.03.14 09:38

Levně značkové? Samozřejmě ve vietnamu (a čím víc proužků, tím víc adidas)

Datum: 21.03.14 14:57

Věci na běhání a/nebo na cvičení kupují kolegyně v práci v Tchibu.. Obuv se dá koupit téměř na každém rohu, nemusí to být ani outlet, ten mnohdy stejně nedostává svému názvu - když se chytí akce, dá se koupit levně všude..

Datum: 28.03.14 11:00

Zdravím, dobré zkušenosti mám zde:

www.sportisimo.cz

www.molo-sport.cz

www.urbanstore.cz

www.sport2you.cz

Od: lennanov
Datum: 20.08.14 20:26

Zkusil bych třeba e-shop se značkovám oblečením Nike. Myslím, že je to na sportovní oblečení naprostá jednička! Nebo ještě Addidas!

Od: sylva*
Datum: 01.02.15 20:44

Dobrý večer, záleží, co sháníte, ale ještě tu nepadl jeden z mých oblíbených obchodů, tak dodávám echo na Fjallraven. Mají jak eshop tak kamennou prodejnu. Takže požadavky dotazu jistě splňují.

Od: mikol
Datum: 26.06.16 14:29

Ahoj, máte někdo nějaký typ na sportovní podprsenku a tílko k legínám? Sháním nové oblečení do fitka. U nás nic nemají.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.