Překvapivé preference hnutí

Od: Datum: 14.10.13 17:56 odpovědí: 18 změna: 15.10.13 13:43

dobrý den, co si prosím myslíte o nyní v médiích udávaných až překvapivě vysokých preferencíh nejmenovaného hnutí zastoupeného miliadrářem tuším že původem ze Slovenska. Mě se to zdá přehnané až mírně řečeno zmanipulované. Asi víte, koho mám na mysli. inic. ab. Dík. Mira.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 14.10.13 19:12

To nemusí být zmanipulované,lidé se zklamali ze starých stran tak hledají něco jinného

Datum: 14.10.13 19:18

Patří mu kus mediální sféry,tak je asi třeba vybírat,kde to čtu.

Datum: 14.10.13 19:17

Míro, věřím jen číslům, které jsem zfalšoval... co prohlásil někdo slavný.

Já si počkám na výsledky, zdali to (ne)bylo přehnané a zmanipulované.

Od: jh11
Datum: 14.10.13 19:21

Překvapivé jsou odhady pro TOP09.

Vždyť tam mají Kalouska, Drábka a jiná profláklá esa.

Od: pb®
Datum: 14.10.13 19:27

A divíte se? Lidé chtějí změnu. Komunisti tu byli 40let a dalších 20let se střídali u koryta ODS a ČSSD. Některé parlamentní strany jsou z přeběhlíků, flanďáky ani ekoteroristy volit nebudu. Bobošíkovou nebo upískaného Bártu s Okamurou? Nebo snad utopit svůj hlas v nějaké pidistraně, která nemá šanci se dostat do sněmovny? Takže jo, budu ho volit taky.

Od: dejvi
Datum: 14.10.13 20:06

Přesně tak, mám to stejně. Je mi zle z toho, že v průzkumech jsou na prvním místě ČSSD. Už to tu bylo a co udělali pro stát? Možná Babiš nebude o nic lepší, ale snad by jsme to mohli alespoň zkusit. Opravdu nevěřím Sobotkovi heslo na billboardu : "Zaručíme fungující stát". 20 let na to kašlou a najednou jim jde o lidi? No, jsem zvědav, jak to tu dopadne.
Datum: 14.10.13 20:09

ano divím se. Je to tak. A stejně jsem se divil nadšení voličů VV, když strana vstupovala do voleb. člověk není vědma, aby věděl, jak to nakonec dopadne, ale neměl by podléhat slibům věcí, které jsou opravdu v dnešním legislativně neskutečně zesložitěném systému těžko prosaditelné.Sám jsem se ještě nerozhodl. Ale myslím si že volba byť i pidistrany má smysl. Za neskutečné zlo v procesu voleb považuji kampaň ve smyslu: volte pravici jen proto abyste nevolili levici, to je opravdu směšné.

Datum: 14.10.13 21:05

Tak to mi vysvětlete, jaktože má tolik hlasů ČSSD, která v minulých volbách na billboardech hlásala hesla jako 13. důchod ze zisku ČEZ a já už si nepamatuju, jaké ptákoviny ještě.
Od: mike32*
Datum: 14.10.13 21:10

Zkrátka pravice už tady vládla několik let a katastrofa ... ted je a bude vládnout zase levice ... bude to třeba zase průser, ale jinak se momentálně začít nedá ... Babiš se svoji stranou ANO zatím nic neukázal - nepředvedl tudíž většina lidí neví co od toho čekat ( viz. strana VV ).

Datum: 14.10.13 21:24

Jojo, lidi mají velice krátkou paměť a to dokonce takovou, že si ani nepamatují, jaká byla předchozí zima. Před pravicí vládla zase několik let levice a taky to byl průser. Dá se věřit někomu, kdo před třemi lety sliboval nesplnitelné pitomosti? Jako že důchod bude státem garantovaný ve výši 55% z čisté mzdy a že roční valorizace minimální mzdy bude 500Kč?

Datum: 14.10.13 21:34

já si pamatuji docela dobře, že před pravicí tu vládla levice a to nebylo nijak zlé a pak nastoupil pan topolánek se svým symbolickým ostrůvkem stability co by pojmenováním ČR v srci Evropy, která se už potácela v hluboké krizi a následný rok 2009 jsme se dostali do tak hluboké krize i my mj. i díky díky hanebně zpackané prognóze vývoje ekonomiky a přehnanému schodku rozpočtu, že jsme se z ní doposud nevyhrabali. Nevýhodou pravicově orientovaných voličů mj. je, že si pamatují jen úspěchy a průšvihy, ty jako kdyby nebyly.

Datum: 14.10.13 21:41

Miro, jen upozorním, že po vynikajícím roce 2008 přišla opravdu krize (2009), ale na celém světě! Ne jen u nás.

Datum: 14.10.13 21:20

socani maj hlasů mraky právě díky idiotskému arogantmímu nevím ještě jakému přístupu pravice. Právě oni přihráli levici nejvíc hlasů. Arogance moci Klause , kalouska a nečase, který kdoví co dělal se svojí sekreářkou na úřadu vlády a ještě jí platil neskutečné měsíční provize za "koňský" výkony, které nevidělá kde kdo ani za rok. Dyť je to hanba.

kdybych byl upěnlivým příznivcem socanů, posílal bych denně děkovné dopisy kalouskovi a nečesovi, za aroganci, nelidskost, samolibost, faleš atd. kterou předvedli a o své voliče se tak sami připravili. Program ODS zněl: zádný zvyšování daní a co se stalo: skutek utek. O restitucích církvím nemluvě.

doplněno 14.10.13 21:20:

oprava: "nevYdělá"

Od: xxxxxxxx
Datum: 14.10.13 23:42

Hodně záleží mezi jakými lidmi se pohybujete. Jsou určitá společenství, kde má podporu ještě mnohem větší, a těm se zdají zase ty výsledky podhodnocené.
Já osobně ho volit nebudu. Je to pravičák, já obyčejný zaměstnanec. Nicméně, možná trochu chápu proč on. Pracuji v jedné ryze české, úspěšné firmě, která vznikla ve čtyřech lidech, na půdě jednoho rodiného domku. Dnes je z ní firma s hodnotou, snad miliardy a půl. Patří českému majiteli, který si ji vypiplal. Nelze srovnávat naši firmu s imperiem Babiše, ale jestliže existuje naše fima a náš majitel na čistých základech, proč by to stejně nemohl být i Babiš? Existence naší firmy mi dává naději, že nejsme jediní, a babišovo impérium je to druhé. A že se teď dal na politiku? Aby vydělal víc? Na to se nepotřebuje tlačit do politiky. Na to by mu stačilo tahat za provázky z povzdálí. Domnívám se, že mu došlo, že by tímto způsobem mohl o svoje impérium přijít. Domnívám se, že mu došlo, že už nelze být nečinný, a jen to zpovzdálí řídit, a sledovat, jak ODS a TOP tenhle stát rozkládá zevnitř. Proto ten jeho nástup do politiky.
Nevím jestli mám pravdu. Čas ukáže. To, že za něj kanduje např. Martin Komárek, mě moc nepřesvědčilo.

Datum: 15.10.13 10:03
Zase tu padl výraz - nebudou volit pidistrany to bych hodil hlas do kanálu. . . Dvacet let nám to velké strany vtloukají do hlavy a my jim to jako blbci žereme. Proto mají pořád svá koryta jistá a my máme ve vládě pořád stejný ksichty. Čas od času někdo změní kabát a jede se dál.
Datum: 15.10.13 11:46

a co minulé kroužkování, jak to pomohlo. To byl emailů a návodů. Kroužkujte dolní kandidáty, bude lépe..

Datum: 15.10.13 11:14

Slíbila jsem si, že se do diskuze o politice nikdy nepřidám, ale nedá mi to. Když musíš, tak musíš. :D Slyšela jsem nějaké povídání soudružky komunistky. Bylo to takové, skoro bych řekla, jednoduché, skoro dětské povídání. Uvědomila jsem si, že skoro stejným jazykem mluví ČSSD. A také mi přišlo, že takhle jednoduše mluví "šmejdi". Jednoduše, srozumitelně a staří lidé tomu rozumí, chápou to, co je řečeno. Sofistikovaný projev je pro staré lidi nesrozumitelný, nepochopitelný. Kolik starých lidí má tento stát? Kolik z nich právě pro tohle volí tyto strany? Právě proto, že rozumějí tomu, co říkají?! ;) Myslím si, že bude lepší Babiš, než kdokoliv z celé té garnitury, která už prokázala své kvality. Dost tragickým způsobem.

Datum: 15.10.13 13:43

zde souhlasím. Když si vzpomenu na projev (nadčlověka) topolánka, dále kalouska a i nečase, byť mé vzdělání je VŠ, v moném jsem jim vůbec neporozumněl a také je mj. nevolil.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.