Dá se rozvíjet telepatie?

Od: Datum: 28.08.13 13:37 odpovědí: 6 změna: 28.08.13 15:41

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli tu má někdo zkušenost s telepatií? Dřív se mi to stávalo málo a spíš jsem jakoby myšlenku od někoho dostala a navíc to bylo jen u lidí, které znám opravdu dlouho. Ale teď už tak půl roku začínám pozorovat, že někomu umím vložit myšlenku. Skoro vždycky se mi to povedlo omylem, ale teď jsem párkrát zkoušela naschvál a povedlo se mi to asi dvakrát ze tří pokusů. Občas se mi to stává i u cizích lidí. Nevíte jestli by se to dalo nějak rozvíjet? Nebo na něco použít? Děkuju


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 28.08.13 14:09

Zvýšit vysílací výkon..., úzký paprsek na cíl. Mohl by to být bič na dlužníky..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.13 14:19
avatar

Trénink dělá mistra

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.13 14:31
avatar

http://www.vlasta.cz/clanky/p…te-se-cist-cizi-myslenky-jde/

Na nettu je toho spousta.

doplněno 28.08.13 14:43:

imbecilo...proč hned zatratit, to, čemu sám nerozumím a čemu nevěřím? Nevím zda je to nějaký dar ale příjdu do mistnosti a hned vím, kam si nedám postel a kam si na posteli dám hlavu-nohy, už jsem přestěhovala několik nespavců a všichni jsou spokojeni.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.13 14:42

Počkej...

Právě jsem se s tebou telepaticky spojil a musím ti bohužel říct, že to co umíš je maximum. Větší schopnosti prostě nemáš. Holt, nemá každý tak ohromné schopnosti jako já!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.13 15:26
avatar

Dne 30. června 2013 skončila pro české uchazeče možnost přihlásit se o odměnu jeden milion euro, který nabídl belgicko-vlámský skeptický klub SKEPP ve spolupráci s evropskou skeptickou společností ECSO tomu, kdo prokáže za kontrolovaných podmínek paranormální schopnosti, resp. takové schopnosti, které jsou podle současných vědeckých poznatků nemožné. Příkladem může být: věštění, jasnovidnost, senzibilita, psychická diagnostika, telepatie, levitace, telekineze, materializace, proutkařství a pod.

Takže jste to prošvihla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.08.13 15:41
avatar

Já jsem se před dvěma týdny prošel bosý po žhavém uhlí, bez následků (ani puchýřek). Bylo nás tam deset, takže o hodnověrné svědky by nebyla nouze (btw z těch deseti lidí se při akci tři spálili - ne moc, jen puchýře).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.