Seriály - jaké jsou dobré?

Od: Datum: 14.10.13 13:56 odpovědí: 21 změna: 15.10.13 22:12

čau lidi... Na PC se už většinu času nemám na co dívat..., sledoval jsem anime jako One peace, Naruto...nicméně Ty mě přestali p očase bavit... Tak jsem se vydal a hrané seriály... úspěšně jsem se dokoukal na Spartakuse, Dr.House, The walking dead..a nyní se dívám na Arrow, nicméně čekat 1 týden na 1 díl...je pro mě moc dlouho a proto vás chci poprosit, neznáte někdo Dobrý seriál...s dobrými herci...Podobný Spartakusovi ( Netuším...různí rytíři,gladiátoři ...nějaký seriál na tenhle způsob... ), podobný The walking dead? Tím myslím seriál, se zombíkama atp... nebo případně něco jako je Arrow..

Případně nějakou kriminálku-která za něco bude stát!... Doporučte mi, co vás baví... o čem to je atd. Jinak uvažuji o seriálu "Mentalista"..., Prosím, fakt mi poraďte ! díkes!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.13 14:00
Od: axus®
Datum: 14.10.13 14:09

Game of Thrones

Datum: 14.10.13 14:19
Od: autordotazu
Datum: 14.10.13 14:25

Super, díky moc určitě si tam něco najdu ! Už teď se jdu kouknout na tu zázračnou planetu páč je to téma, které mě docela zajímá a jeliž nemám koupený kanál na tv ten nations nebo jak... tak budu určitě rád..., pak zkusím mrknout na to bratrstvo neohrožených...Díkec!

Datum: 14.10.13 18:51

Zdravím, Kangaroo, Vy sledujete Krajní meze? Chtěla bych se zeptat, zda na sebe jednotlivé díly navazují a tím pádem jsem v háji, když jich pět neuvidím, nebo je každý díl sám za sebe.

Děkuji.

doplněno 15.10.13 13:10:

Super, díky:)

Datum: 14.10.13 20:29

Krajní meze už jsem dlouho neviděl, ale každý díl byl jiný (max. se jednalo o 1. pokračování).

Datum: 14.10.13 15:14

Historické, fantasy, válečné...

Hry o trůny

Bratrstvo neohrožených

Pacific

Řím

Co se týká dalších úspěšných, ale z jiných oblastí...

Teorie velkého třesku

Skladiště 13

Heuréka

Dexter

Misfits - Zmetci

Od: ria®
Datum: 14.10.13 15:38

Za mě Pretty Little Liars

http://www.csfd.cz/film/278832-prolhane-krasky/ .. pro mě nečekaně vážné téma a dost mě to chytlo :).. doporučuji alespoň první tři díly... uvidíte, jestli Vás to bude bavit..

Datum: 14.10.13 18:00

Boj o trůny ;)

Datum: 14.10.13 22:52

Červený trpaslík *palec*

Od: autor
Datum: 15.10.13 15:02

Ahoj, určitě na to kouknu... napadlo mě, že bych kouknul na "Hvězdná brána" na webové stránce (sledujuserialy.cz) nicméně žádný z dílů se nenačetl a tak musím kouknout na něco jiného-> SG Atlantida je také něco s tou Hvězdnou Bránou?...

NCIS-> uvidím...možná zkouknu :)... Nicméně děkujííííí

Od: marianda*
Datum: 15.10.13 03:46

a co Prison Break? Videls?

Datum: 15.10.13 15:17

Supernatural! Naprosto luxusní seriál, který je absolutně šílený. Dělají si neustále srandu sami ze sebe a člověk se občas diví, že je to skutečný seriál a ne nějaká parodie. Na druhou stranu jsou tam časté momenty, kdy budeš litovat, že nemáš víc kapesníčků...

Navíc úzce spolupracují s fanoušky, je to snad jediný seriál, kde mluví o fanfiction a dokonce i o slash fiction (kdo neví, co to je - povídky - často erotického charakteru, romance atd. - o dvou postavách daného seriálu/filmu/jakéhokoliv média, které spolu v seriálu vůbec nic mít nemusí, ale v těchto slashích jsou partneři/milenci/manželé... etc.)

Takže... za mě - velké doporučení, hodně se nasměješ. Hlavně v 3. a 5. sérii.

Od: autooor
Datum: 15.10.13 17:36

Čáu, docela si mě nalákal ! Neposlal by si mi prosím link, (webovou stránku) na které bych se mohl pravidelně koukat na tenhle seriál?... Pokud možno funkční ! díky moooooc !

Datum: 15.10.13 17:36

Jooo Supernatural miluju!*palec*

doplněno 15.10.13 17:37:

A i když je to fuk, můj neoblíbenější díl je Changig Channels:D Prý Dr. Sexy*smich*

doplněno 15.10.13 17:51:

French Mistake je taky super, k otmu jsem se dostala až nedávno*smich*. Jsem víc zatížená na Deana, takže u mě oblíbené díly třeba In my Time of Dying, Mystery Spot (písničku Heat of the Moment mám jako vyzvánění na telefonu*smich*), Faith, Malleus Maleficarum, Lazarus Rising, The Real Ghostbusters... a dál si moc nepamatuju, šestou řadu a dál jsem rozjela fakt nedávno.

Supeeeer, ráda poznávám další fandy:)

doplněno 15.10.13 18:03:

Destiel "jsou" super*smich*, ale Dean prostě vede nade všemi:) I když díl, ve kterém se Cas láduje tím syrovým masem (do města přišel Hlad nebo cosi)..mazeeeec.

doplněno 15.10.13 18:07:

To snad ne*smich*... to nechci vidět*smich*. Nicméně v The real ghostbusters je jedno téma z přednášky "homosexuální podtext knih"*smich*.

Datum: 15.10.13 17:46

Online to bohužel asi není :(, ale všechny díly jsou na uložto ;).

Jinak nejraději mám The French mistake :D. To je asi nejvtipnější díl. Jinak miluju The Hammer of Gods, protože Gab je můj (druhý :D) nejoblíbenější anděl. Jo a samozřejmě - Swan Song *plac*

doplněno 15.10.13 17:59:

Jo, Deana mám taky raději, i když... Sam od 7. série je můj oblíbenec. Je opravdu děsně vtipný (a taky Jared/Sam je o dost vtipnější a šílenější než Jensen/Dean, tak možná proto :D). Nejlepší je samozřejmě Cas. A nemůžu se nezeptat - co ty a Destiel? :D

-

Na uložto stačí napsat Supernatural s01e01 (a následně měnit čísla podle toho, co za díl potřebuješ) ;)

doplněno 15.10.13 18:04:

Jo, to byl dobrý díl :D. S Casem jsou všechny scény dobré, ty jeho "people skills" dokážou vždycky pobavit :D. Na Destiela se ptám, protože údajně měl Dean Casovi říct "I love you", ale potom to změnili na něco jiného :D.

doplněno 15.10.13 18:09:

Jo, jo, autoři tohle všechno dobře znají :D. Ono není tajemství, že Misha Destiela shipuje (Jensen prý shipuje Wincest :D). Jinak to "I love you" opravdu vyškrtli na poslední chvíli - dali tam místo toho "We are family" (jo, byla to tamta nejsmutnější scéna z Goodbye, stranger)

Od: autoooor
Datum: 15.10.13 17:53

Dobře, takže co mám napsat na ulož.to aby se mi stáhnul díl s cz dub/tit.?

Od: autoooooor
Datum: 15.10.13 19:35

Na ulož.to jsem si našel 1. díl... v komentáři je link na titulky :D Jak titulky vložím do videa? díkec

Datum: 15.10.13 22:12

Pojmenuj video i titulky stejně, pak by to mělo jet. Pokud ti to nepůjde, zkus VLC nebo jiný přehrávač.

Datum: 15.10.13 18:20

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.