Chodíte po venku bosky?

Od: Datum: 26.08.13 19:33 odpovědí: 3 změna: 26.08.13 21:55

Vzpomínám na dětství, kdy to bylo normální, zvl. na vesnici, chůze v teplém prachu po polních cestách, po cestách nohy od asfaltu. Po zahradě a okolí zcela běžně, jinak i venku, jak to krásně hřeje. Naposledy tento víkend 6-tihodinová tůra v Krakonošově od Špindl búdy, přes Petrovu, Šišák, Sněžné jámy, Labská, Vrbatova, Horní Mísečky na Labskou přehradu. Na co drahé horské boty? A není třeba akupresura. Jinak jakmile nastane teplo až do chladna s vietnamskými gumovými dírovanými dřeváky (bez ponožek!).Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jumba
Datum: 26.08.13 20:28

Jo, když jsem doma, tak lítám bos. Bydlíme na kopci, před barákem jen dluhá louka, za barákem také louka a pak les. Silnice dosti daleko. Tady většina děcek líta na boso. Dá se skoro celá vesnice oběhnout po louce, aniž byste musel jít na silnici. Jel jsem s přítelkyni do města a oba jsme byli na boso, ale tam už lidi dost divně koukali, když jsme nakupovali v Penáči. Dost jsme se nachechtali, jak po nás pokukovali. Na nějakou tůru se dá také vyrazit bos, ale když zmerčím střepy, tak nazouvám boty. Špatná zkušenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.08.13 21:09
avatar

Teď už moc nechodím ale v trávě bosa jsem chodívala do té doby než mě alergika do chodidla píchla včela.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 26.08.13 21:55
To jako fakt tuto túru na boso? Zrovna tuto sobotu jsem šel stejnou v botách a měl jsem dost. Jinak na boso jen kolem domu a na zahradu po trávě.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.