Hubnutí - nevím si rady

Od: Datum: 24.08.13 15:59 odpovědí: 2 změna: 24.08.13 16:44

Dobrý den,

mám takový celkem neřešitelný problém a to ten, že se snažím hubnout, ale nejde to. Žena mi řekla, že už bych s tím měl něco dělat, ale i když se snažím, tak nehubnu a to jsem začal vynechávat i pivo s kamarádama. Snažím se každý den hýbat - chodím se psem, chodím do posilovny a mám rád plavání. Žena mi začala vařit dietně. Něco málo jsem zhubl, ale teď už to opět nejde. Mám sedavé zaměstnání v kanceláři. Měřím 181 cm a vážím 115 kg. Jím 6x denně přiměřené porce. Myslíte, že bych měl navštívit nějakého odborníka, aby mi poradil? Nebo neznáte někdo nějakou internetovou poradnu?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lemon*
Datum: 24.08.13 16:19

Záleží na tom, čemu říkáte "přiměřené porce". Podle mě, 6x denně přiměřená porce je dobrá tak na udržení váhy, na to, aby člověk zhubl, je potřeba tu porci trochu "ošidit". Knedlíky jen dva, místo těstovin jen zeleninu jako přílohu, místo smaženého řízku dušené krůtí, místo buchty jablko apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hubenour
Datum: 24.08.13 16:44

Koukněte na Cajthamlovou a "Jste to co jíte", to funguje. Pokud je výdej větší než příjem, tak člověk hubne. Zastavení hubnutí může být i tím, že přibývají svaly a tuk ubývá (litr svalu váží víc než litr tuku). Obecně platí nedržet drastickou dietu, ale jíst všechno co tělo potřebuje, tak aby příjem byl o něco menší než výdej (hodně zeleniny, míň příloh, nějaké maso, sýry, občas i sladké atd., a hodně pohybu vytrvalostního typu = minimálně hodina zátěže, lepší je něco na 2-3 hodiny, tj. týdně 8-10 hodin aerobní zátěže. Skvěle se hubne na běžkách při delších výletech.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.