Koupě herního účtu přes internet

Od: Datum: 08.09.13 19:01 odpovědí: 10 změna: 09.09.13 13:30

Zdravím, nedávno jsem koupil účet z jedné online mmorpg hry. Prodejce chtěl poslat peníze předem na účet a slíbil že hned jak mu přijdou peníze tak mi dá id a heslo. Po odeslání peněz uběhl týden a prodejce neodpovídá a vymazal si mě z přátel. Takže mě normálně podvedl...Myslíte že za to může mít nějaký trest nebo je to zkrátka moje chyba že sem mu na to skočil?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lolec
Datum: 08.09.13 19:20

Tvoje chyba, žejo.

Kolik jsi mu poslal prosim tě?

Od: tomik301s
Datum: 08.09.13 19:40

Ahoj, takže když jsem se nachytal tak s tím už nic nenadělám? I když mám číslo jeho účtu a mohl by se vypátrat? Bylo to přes 5 000 kč.

Datum: 08.09.13 19:45

Od 5.000,- Kč je to trestný čin. Podej na PČR trestní oznámení. S největší pravděpodobností nebudeš sám.

Datum: 08.09.13 19:45

Trestný čin podvodu. S tím můžeš klidně na policii. Pokud máš na něj nějaké spojení, dej mu to předtím vědět.

Datum: 08.09.13 20:08

Souhlasím s předchozími odpověďmi, je to jen a jen tvoje blbost, navíc předávání a prodej účtů je u většiny her porušení pravidel.

Od: suprisemotha
Datum: 08.09.13 20:40

Podvedl tě. Napiš mu ať peníze pošle zpět, nebo vše předáš policii. Kupovat účet k nějaké MMO za více než 5.000,-? Fakt by mne zajímalo o jakou hru se jedná a předpokládám, že to nebude nějaké zapadlé freetoplay, takže skoro určitě jde také o porušení pravidel hry.
V podmínkách se kterými musí člověk při vytváření účtu souhlasit je skoro určitě také uveden jeden důležitý fakt, a sice, že vytvářený herní účet je majetkem firmy která s ním může jakkoliv nakládat a jeho prodej nebo koupě je nelegální.

Datum: 08.09.13 22:15

Přes 5000? Hm, no asi když je někdo tak bohatý na takovéhle vyhazování peněz, tak si i takovou blbost může dovolit. *smich*

Datum: 09.09.13 09:41

Tipuju správně World of Tanks?

Datum: 09.09.13 13:07

Tak v téhle hře by nikdo za peníze, natož tak velké účet neprodával. Já tipuju dvě možnosti, World of Warcraft, nebo možná Ultima Online, ale to už je teď trochu z módy, tak možná spíš jako druhý tip Diablo. Ale stejně, chtěl bych mít tolik peněz na vyhození...

*frajer*

Datum: 09.09.13 13:30

Už se jich tu dost koupilo a prodalo...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.