Rozhlasová rada varuje, ale nezakáže

Od: Datum: 22.08.13 00:03 odpovědí: 18 změna: 22.08.13 23:46

Většinou jsou to omezené ženské, které utrácejí rodinný rozpočet a za drahé peníze si nechají od vyčůrané ezoteričky nalhat to co by děsně rády slyšely.

http://www.parabola.cz/clanky…aky-pred-ezoterickymi-porady/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.13 00:31
avatar

uz to bylo nekde vysvetleno, je to tim, ze pro zakazani bohuzel nemaji oporu v zakone

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 07:23
avatar

Místo "bohužel" bych napsal "bohudík". I když by mě v životě nenapadlo se na něco takovýho podívat, tak žít opět v zemi, kde panuje cenzura (byť s dobrým úmyslem), bych už nechtěl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 22.08.13 10:34

*palec**jasne*

Ano, naprosto souhlasím...

Nesnáším lidi, kteří mne ´chrání´ před mou vlastní blbostí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 00:38
avatar

Varování přece stačí. To bych potom svoje poctivě vydělané peníze neměl za co utrácet. Dělám to přece dobrovolně, nikdo mě nenutí. Vždyť informace, kterých se mi dostane, jsou k nezaplacení.Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 00:59
avatar

me osobne se z toho chce blit, jakmile slysim znelku (pracuju v noci kvuli pacific time a TV mam jako kulisu, lip se mi pracuje) jsem schopny bezet z kuchyne okamzite prepnout tv, to same jakmile slysim byt jen kousek reklamy toho kripla cernocha jak doji tu zirafu, normalne bezim div si nohy nezprelamu, abych to stihl prepnout nez se ten vul zacne smat, ze nadojil nejake duhove lentilky, uz nevim jak se to jmenuje :) uz skoro kompulsivni porucha z toho :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 23:46
avatar

"Skittles, nadoj duhu, ochutnej duhu." *smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: mowla*
Datum: 22.08.13 10:37

Co vás, pane, vede k výroku ..."utrácejí rodinný rozpočet"...?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 10:38

To už jsme skutečně taková banda blbců, že nedokážeme používat rozum? Všechno zakázat, přikázat, nalajnovat - hlavně nemyslet!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 11:22
avatar


Naprosto nechápu, jak toto vůbec může existovat :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 11:29
avatar

V prostředí volného trhu poptávka vytváří nabídku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radil*
Datum: 22.08.13 11:32

Sice i já zastávám názor, že tohle je absolutní bahno jakékoli produkce, ale jak už kdysi řekl nějaký umělec, jakékoli dílo má nárok na svoji existenci, najde-li se alespoň jeden posluchač divák a podobně, kromě autora, který si to poslechne, shlédne či jinak to upoutá jeho pozornost.

Z druhé strany - zastávám názor, že fotbal a hokej jsou jen nafilmovaný hry plný peněz a chlapi kvůli nim rozhazují rodinné rozpočty. Proč by kvůli tomu měla rada zakázat vysílat tyto dva zkorumpované sporty? Kdyby na to nikdo nekoukal, tak to samo zanikne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirbar*
Datum: 22.08.13 12:23

Vysvětlení je jednoduché. On si ten stát musí rozmyslet, zda ty lidi, byť vlastní blbostí, nechá spadnout i tímto spůsobem do sociálního bahna a pak nastoupí ta "sociálnost" státu.

No někdy mu to ti důchodci "ulehčí", že se picnou. Nedávný případ.

Je mi jasné, že to je názor pravičáků. Proč ale nekřičí jak to, že stát upravuje zákony kvůli šmejdům na předváděcích akcích. Tam přece taky každý jde dobrovolně a nechá se okrást vlastní blbostí. No a je klid. Při tom to je nemlich to samé.

Takže pánové nadávejte, že stát vede ochranářskou politiku vůči šmejdům na předváděcích akcích. Asi ta rozpadlá kloalice tíhne do leva.

Od: uska®
Datum: 22.08.13 12:33

jirbar - propánajána, není téma, abyste sem netahal politiku. To si zde vždy potřebujete ulevit? Není jiný způsob? Nechci vás namíchnout, ale donutit používat hlavu. Nadávejte si v hospodě u piva a nekazte lidem náladu. A nechte důchodce v klídku. Pokud jsou manželé oba v důchodu, tak se jim zle nevede, pokud nemají přehnané nároky. Mladé rodiny jsou na tom kolikrát hůře. Ti co se picli v důchodu podle věku být nemohli.

K tématu - každé zboží má svého kupce. A pokud je člověk svépravný, tak si správné zboží vybere.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 22.08.13 12:37

Je mi jasné, že to je názor pravičáků...Asi ta rozpadlá kloalice tíhne do leva.

Zase zkousime flame, kdyz se na duchodce, co se zabili nikdo nechytnul?

Mimochodem, vyjimal byste se na doskuznim foru novinky.cz. Tamni diskuteri tez maji dar do jakekoliv diskuze o cemkoliv (klidne o pareni tucnaku nebo neurode mrkve) zapojit nasi politickou situaci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 13:03
avatar

Vždyť je jednoduché na vše nadávat, křičet že všechno je drahé...

Proč by paní na obrazevce neplácala nepravdy, když je za to slušně zaplacená. Dobře si vydělá, zná jí mnoho lidí, její šéf taky dobře vydělá, klidně i více jak politici... a zase politika..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 14:52
avatar

Zaměňovat cenzuru se zákazem očividného podvodu se mi jeví poněkud krátkozraké.

Totéž platí pro schování podvodů a krádeží pod heslo "volného trhu" či "svobodného podnikání".

To už bychom si v rámci "nedotknutelné svobody" mohli uzákonit, že každý může dělat cokoliv jej napadne, jen by neměl tak "nešikovný", aby se při tom nechal nychytat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 15:24
avatar

Nejsem si jistý, jestli se jedná o podvod (aspoň ve smyslu trestního práva) - to by se pak musely zakázat veškeré horoskopy v novinách, veškerá literární a filmová tvorba (všechny ty příběhy jsou přece vymyšlené), včetně pohádek (ty zvlášť, protože ovlivňují ty malé důvěřivé tvorečky kteří věří, že někde existuje perníková chaloupka)... zavřít všechny rodiče, kteří podvádějí své děti tím, že jim podsouvají existenci Ježíška a Mikuláše...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.08.13 16:29
avatar

jethro, neznám ten pořad, ale dle info co mám se jedná o podnikání, kde za prachy dostanete informace které nemusí být pravdivé, či přesné. Asi tak jako když si koupíte noviny, či čtete složení na etiketě..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.