Emailing jako zaměstnání

Od: Datum: 07.09.13 19:37 odpovědí: 6 změna: 07.09.13 21:20

Chtěla jsem se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti s emailingem, admailem a tak. Jde o internetové stránky na kterých se zaregistrujete, začnou vám chodit reklamní maily, vy na konci mailu potvrdíte přečtení a dostanete za to odměnu (za každý mail od 0,5 - 5 Kč) . Při dosáhnutí určitého výdělku si můžete vybrat proplacení, ať už zaslání peněz na účet nebo složenkou. Chtěla bych si takto přivydělat ale mám strach třeba kvůli zdanění nebo tak, tak pokud máte s tímto zkušenosti, sem s nimi :) Děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 07.09.13 19:40
avatar

Víme o co jde, stačí použít místní vyhledávání a budete vědět také...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: houii
Datum: 07.09.13 19:43

Vím o co jde, ale chtěla jsem se zeptat na zkušenosti lidí, uživatelů, jestli při výplatě nejsou nějaké problémy. Ať už kvůli daním nebo prost celkově s vyplácením peněz :)

Datum: 07.09.13 19:52
avatar

při výplatě k žádným problémům nedochází... ve většině případů totiž k žádné výplatě nedojde, ikdyž prý existuje pár šťastlivců, kteří té tisícovky cca za rok opravdu dosáhli. Ještě pořád chcete ztrácet svůj čas klikáním? Není lepší najít si přivýdělek v podobě brigády, kde si stejné peníze vyděláte za den, dva? ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 0000567
Datum: 07.09.13 20:01

Mám zkušenost s ERMAILEM...z nudy jsem na to klikal,a asi za rok a půl se mi podařilo nastřádat tisícovku která mi opravdu přišla-což jsem se hodně divil...ale ty slogany začněte vydělávat tisíce jsou teda fakt zcestné,nevím kdo by přežil z tisícovky na rok a půl

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xixi*
Datum: 07.09.13 20:18

Mám zkušenost, že vám výdělek opravdu vyplatí. Ale na tu tisícovku, která je třeba minimum pro výplatu, dosáhnete po roce nebo taky dvou :D To je teda vejvar, to vám povím :D:D Kašlete na to, takovéhle "práce" jsou bud přímo podvod, nebo je výdělek směšně malej, nebo jsou limity pro výplatu tak vysoké, že jich nedosáhnete.

Pokud si chcete přivydělat, začněte něco kutit doma nebo si najděte brigádu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bubiinek
Datum: 07.09.13 21:20

Je to ztráta času,protože je to podvod a nedostanete ani korunu.Věřte tomu, mám vlastní negativní zkušenost!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.