Jaký je překlad do latiny?

Od: Datum: 14.11.12 22:33 odpovědí: 6 změna: 16.11.12 11:53

Chtěla sem si to vytetovat a nevim jak to je latinsky přeložíte mi to někdo?

- SKUTEČNÝ PŘÍTEL ZŮSTÁVÁ I KDYŽ VŠICHNI OSTATNÍ ODCHÁZEJÍ...

předem moc děkuji :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.11.12 01:01

To presne nevim a co takto?

Skutečná přátelství jsou věčná.

VERAE AMICITIAE SEMPITERNAE SUNT.

Od: katarinkara*
Datum: 16.11.12 01:13

tohle taky neni špatne ale potřebuju tam to víš ale moc děkuju :)

Od: luke237
Datum: 16.11.12 04:36

Spolehat se na Google Translate s napisem, ktery si chces nechat vytetovat na telo NAVZDY, je trosku lehkomyslne, nemyslis?

Zkousel jsem do Googlu zadat anglicky preklad toho tveho prislovi a prislo to s jinym prekladem.

Od: katarinkara*
Datum: 16.11.12 09:29

No právě proto jse ptám lidi jestli nevědi jak se to přeloži ...dobře vim že to přeloži nesmysl ...kdybych to nevěděla tak to sem vubec nedávam a necham si tam rovnou vytetovat co mi vyleze s Google Translate... a jinak to bude hodně malinka kérka ...

Datum: 16.11.12 11:10

Milá Katarinko, jsi snad Češka /nebo podle jména Slovenka?/, tak bych preferovala mateřský jazyk. Nechat se potetovat něčím, čemu nerozumím, co je v cizím jazyce /angličtina, latina...atd./ to je opravdu jen proto, aby okolí žaslo. Když s tím citátem souhlasíš a bereš jej za svůj, tedy se přimlouvám - opravdu česky. Čeština není tak sprostý jazyk, za jaký ho vyšší vrstva měla někdy v 19. století, kdy všichni papouškovali němčinu. Latinu neovládáš, tak k čemu Ti to bude?

Pokud si necháš hezky česky přes půl těla vytetovat: KRÁSA POMÍJÍ, BLBOST JE VĚČNÁ, opravdu před Tebou smeknu. Budeš pravý Čech. /To jsem si nevymyslela, to je citát od Nestroye/. :)Jaga.

Od: luke237
Datum: 16.11.12 11:53

Navic stejne nechapu, proc to chces mit zrovna latinsky. V lepsim pripade byla latina do stredoveku tim, cim je anglictina dnes (lingua franca). Rimane o uzemi dnesni CR zajem nikdy neprojevili a se Slovany prisli do styku snad jen kdyz jich par pochytali a prodali do otroctvi.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.