Podvod na Aureon

Od: odpovědí: 15 změna:

Dobry den mam takovy dotaz jiz od 15.6. kdy jsem vyhrala mou nekolikatou vyhru mi nic neprislo mam jich asi 22 a nikdo mi jiz neodpovida na imeily a uz vubec ne na telefonaty porad jen slibuji a slibuji .Doufala jsem ze tyto vyhru budou mit me deti pod stromeckem.Ale misto toho budou mit jen slzy v ocich.Porafte mi nekdo jak na Aureon a co dale delat.Dekuji Hawaio1.

15 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar hangar

Kdyby so člověk trochu pročte pravidla aureonu musí mu dojít že ho pouze oberou...nic víc.

Navic aureon ma na poradně dost zápornych hodnoceni.

stačí použít kouzelné políčko hledat v pravo nahoře a napsat tam aureon...

Aukro je relativne solidni, nicméně ze všech portálů mu podobných asi nejhorší...hodnocení prodejce dá pocit jistoty..

Aukro a Aureon je nebe a dudy. Každý se věnuje úplně jinému typu aukcí! Toto vůbec nemůžete srovnávat přece...

doplněno 14.12.10 00:46:

Jo a výhry samozřejmě nedostanete nebot Aureon už je nedodává nikomu, doporučuji podat TO na policii, rozhodně nebudete sama ;)

 


0x

Dobry den, vyhry mi sice nedorazily, ale Aureon to se mnou postupne resi, tak snad se dockam uspesneho vyreseni!

Xyz666 můžeš nám sdělit jakým způsobem to s tebou řeší? Docela by mě to zajímalo.

Jestli to je způsob slíbím a stejně nesplním tak sme na tom asi všichni stejně. Je navíc zarážející,že jim vůbec nevadí denně dávat do oběhu další a další aukce i přesto,že už na lidi 4 měsíce úplně kašlou.

Navíc by mě zajímalo jak s nimi komunikuješ. Na email nereagujou na telefonu to nikdo nezvedá.

 


0x

Jsem na tom stejně a nikdo neodpovídá ,nejspíše se budeme muset hájit soudně a dát se dohromady.Myslím že takto poškozených bude více i já vím o jednom se škodou nad 5000-Kč za výhry které byli uhrazeny ,já již čekám na výhry od 02.09.2010 celkem- 3x (jednu jsem směnil za hotovost a podepsal jejich dokument do dnes se mi neozvali).Na mé e-maily a dotazy nereagují,je podivné že se neobjevují nový výherci v galeriích .

Mně dluží od července přes třicet výher.Vůbec nezvedají telefony, ani nereagují na e-maily.Po poradě s právníkem na ně hodlám podat trestní oznámení, rozhodně si to nenechám líbit.Oni totiž stoprocentně počítají s tím, že se na to jednotliví hráči vykašlou a vyjde to tzv. do ztracena, proto by všichni poškození měli podat trestní oznámení.

Trestní oznámení je sice dobrý nápad, ale také berte na vědomí, že je to a.s. - takže podle zákona zaplatí já nevím kolik (milion nebo 2) a z této částky se nejprve hradí soudní výlohy a tak... a to soudní řízení se může pěkně protáhnout. A soudy si za všechno účtují pěkně vysoké prachy a hodinové taxy jsou také pěkně mastné... Takže bych zvážil jestli z toho milionu vůbec něco zbude pro ty poškozené... Také se může stát, že nezbude nic a oni ještě budou muset zaplatit zbylé soudní výdaje...!

Takže by se mohlo stát, že na tom prodělají ještě více, protože to neplatí stát, ale ten kdo podává trestní oznámení nebo podnět k soudu... Takže POZOR na to...!

A já jsem zatím s aureonem docela spokojen. Sice ted přes vánoční svátky, jim delší dobu trvalo než mi připsali výhru balíčku aureonů, ale to docela chápu... Také chtějí mít přes svátky volno a o víkendu se jim také nechce pracovat, jako asi nikomu z nás...

A také si vemte to, že za hodinu se průměrně ukončí 2 aukce. Portál je každý den v provozu 15 hod (9-24 hod). To je 15*2= 30 aukcí v průměru denně, takže toho mají také dost na vyřizovaní... A za pár dní se to naskládá do stovky a to už dost. Takže to chvíli trvá... než se to vyřídí všechno.

Ale zakímavé je, že nědo na poradte psal, že mu výhry dodali všechny, sice se zpožděním, ale dodali...

Takže ten kdo v aukcích nemá alespoň 10,15 tisíc Kč, tak by raději neměl k TO připojovat - mohlo by se stát, že by prodělal ještě víc! Já jsem zatím do aureonu investoval 500 Kč, takže když nc nedostanu, tak mě to mrzet nebude... A 10, 15 t. není zase tak moc... jedna průměrná měsíční výplata, ve srovnání s tím na kolik by mohly vylézt soudní poplatky a tak dále...

Ale určitě je to dobré upozornění, že se něco děje, pro nové hráče nebo pro ty, kteří to chtějí rozjet ve větším, jako jsem měl v úmyslu já... ale zatím na to nemám čas.

Ale já jsem to měl spočítané dobře - že na tom dost vydělám, když mi teda pošlou všechny výhry a to co slibují...

Tak uvidíme, co z toho nakonec bude... web stále funguje, tak nevím...!

Koukám, že aureon se nám probral k životu, ježiš nechte si ty plky, stejně Vám to nepomůže...

 


0x

dobrý den hawaio, váš nick znám z aukcí. myslím, že tento portál je už pasé. zhruba v polovině roku došlo ke stěhování a patrně i ke změně majitele.

NIKDO TAM NESTRKEJTE SVÉ PENÍZE!

 


0x

Přátele, podařilo se mi sehnat číslo mobilního telefonu pana Hampla. Můžete mu posílát děkovné SMSky.
( 774156743 )

 


0x

Mám stejné zkušenosti, dnes navíc tento server přestal úplně fungovat úplně, sice píšou, že se výhry pokusí doručit, ale mám strach, že se jich nedočkáme. Mnohem lepší zkušenosti mám třeba s cheapy.cz

Cheapy.cz je taky podvod,výhry jsou zmanipulované,buď je ovládá sám zřizovatel servru,nebo skupina hráčů se jmény ZODIAK,-Likvidace-,tessinka,gambler,vítěz a jiné.V případě,že hrají tito hráči je aukce ukončena během pár příhozů,jakmile přihodí někdo jiný,tak ho oškubou o všechny chipy.Podívejte se na skončené aukce za posledních 14 dní.Zcela jasná spolupráce,nebo podvod.Pozor na CHEAPY.cz.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]