Jak otěhotnět?

Od: Datum: 18.08.13 00:07 odpovědí: 8 změna: 18.08.13 11:42

S přítelem se snažíme o miminko, ale to nějak nepřichází máte nějakou radu jak zaručeně otěhotnět? antikoncepci sem vysadila v únoru letošního roku... děkuju předem za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 18.08.13 00:14

Začala bych měřením bazální teploty. Je nízká a v době ovulace stoupne. Ovšem fígl je v tom, mít nechráněný styk ještě v době, kdy je teplota nižší, protože spermie v těle ženy na vajíčko počkají i několik dní, kdežto vajíčko je po uvolnění schopné oplození jen pár hodin. Takže změřit si ráno teplotu, zjistit že mám ovulaci a večer souložit, to může být k ničemu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.13 07:29

Nesmíte se k tomu tak upínat- čím víc se člověk snaží a hlídá kde co , tak to nevyjde.

Nechte tomu volný průběh - uvidíte přijde to z nenadání.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.13 07:32
avatar

Vysazení antikoncepce je dosud krátké. Léta jste si cpala do těla chemii a dlouho to pak trvá, než se tělo očistí. Třeba u kouření /když přestanu/ to prý trvá až 7 let, než se zbavím všech škodlivin/. Viděla bych to tak na rok. A to je dobře. Protože plod se pak bude vyvíjet ve zdravém těle. Pokud ani za rok ne, jít k lékaři, vyšetření Vás i partnera. To je prý pro muže trochu potupné, ale pokud někdo chce děti, musí podstoupit všechno. Jinak: nemyslet na to pořád, nenervovat se a nesouložit jen proto, že mám vhodné období. Takhle si jeden známý stěžoval, že v době partnerčiny ovulace si připadal jako sexuální mašina a pořád nic. Prostě často, ale proto, že po sobě toužíte, že to bude pro oba pěkný zážitek. A ne proto, že teď 3 vhodné dny musíte 5 x denně! Naopak, když je pár dní sexuální půst, spermatu je pak víc a kvalitnější. Teď tady mluvím jako Radim Uzel, ale je to tak. Také pomáhá dobrá nálada, nemyslet na to, že to nejde. Známá také neměla rodinu, pořád nic a asi za 5 let adoptovali malou holčičku. Paní se oprostila od špatné nálady, uklidnila se, za půl roku otěhotněla, přišel kluk a za 2 roky druhý. Tak teď mají děti 3. Uvidíte, že to u Vás také dobře dopadne.*houpy*Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.13 08:04
avatar
Po vysazeni ha to muze trvat az rok, nez se vyplavi chemie a snizi hormony... Takze vypocet ovulace a zkouset... A ono to vyjde
Ohodnoceno: 0x
 
Od: debri
Datum: 18.08.13 09:24

Fakt se na to zoufale neupínat psychika hraje svou dost velkou roli.Užívejte si sebe,vztahu a určitě to brzo příjde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: out
Datum: 18.08.13 11:35

Nevím přesně po jaké době snažení se o miminko kdy se nedaří je že se začne mluvit o neplodnosti páru.Poté navštívit lékaře a nechat si udělat testy plodnosti.

Pak už je dlouhá cesta a mnoho rad jak započít dítěm.Může to mít psychickou blokaci nebo fyzickou blokaci.O různych rad tady na foru a zkušenosti jinych rodičů nebo po babské rady o bylinkách,cvičení,imunitou až nakonec můžete dojíd do centra neplodnosti.

Hodně štěstí...:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: out
Datum: 18.08.13 11:40

babajaga - Naopak, když je pár dní sexuální půst, spermatu je pak víc a kvalitnější.

Jen dodám,že tato informace dle vyjádření lékařů z centra neplodnodti není až tak pravdivá,spíš naopak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.08.13 11:42

K otěhotnění musí děložní hrdlo nasát dostatek sperma, což se děje pomocí děložních stahů při orgasmu ženy. Někdy je děložní čípek zdeformován nebo směřuje k jedné straně a sperma se k otvoru nedostane. Vyzkoušejte proto různé polohy při souloži. Poměrně spolehlivé je, když žena přikrčí kolena na břicho a muž na nohy nalehne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.