Sháním brýle bez dioptrií

Od: Datum: 06.01.14 08:23 odpovědí: 11 změna: 26.03.15 09:10

ahoj,nevíte někdo kde koupit brýle něco na tento způsob ,ale aby nebyly dioptrické? chtěl bych je čistě jen jako modní doplněk.

nejlépe kdyby vypadaly jako dioptrické ale ve skutečnosti nebudou :) ..samozřejmě za nějakou rozumnou cenu.

děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: isteron
Datum: 06.01.14 09:13

A čo tak odborníci , očná optika?

Datum: 06.01.14 09:50

Brýlové obruby mají v každé optice, koukla jsem na ty vaše ceny, to chcete frajeřit ještě za méně než 1000-,Kč? Brýle musím a obruby to je nejméně 3000,-Kč nebo také titan za 15 000,-Kč. Skla vám tam dají klidně i bez dioptrií, plast nebo sklo, čirá nebo zabarvená a klidně i s antireflexem, skla se platí zvlášť ale to už je cena co nestojí za zmínku.

Datum: 06.01.14 16:24

K cenám brýlí - minulý týden jsem si v optice dala dělat nové brýle. Protože jsem téměř neustále doma a jiné pěkné ještě mám, chtěla jsem co nejlevnější obruby. Paní mi ukázala krabici s brýlemi do asi 1000 Kč, ale varovala mě, ať z nich nevybírám, že je párkrát nasadím a rozpadnou se. V krabici do asi 2000 Kč že už jsou brýle, co časté nasazování vydrží. Vybrala jsem si z nich.

JInak ale z dřívějška vím, že každá tisícovka je na brýlích vidět. Obruby se mohou navzájem velmi podobat, ale ty drahé prostě sluší daleko víc...

Od: parazit
Datum: 06.01.14 09:52

Normalně si zajdeš do optiky vybereš jaké chceš a místo dioptrii si necháš udělat obyč skla.

Zdravim.

Od: kami95
Datum: 06.01.14 13:36

Normálně v optice a nechají ti tam normální skla nebo si je obědnej na netu..na těch stránkách, jak se díváš na ty obrázky..

Od: takeshi*
Datum: 06.01.14 17:02

www.wayfarer.cz pod záložkou Nerd brýle (kup čiré, stojí asi 179kč + -)

Datum: 06.01.14 17:15

Zajdeš do normálního obchodu s klasickýma dioptrickýma brýlema, vybereš si obroučky (tedy brýle bez skel), prodavač se tě zeptá jestli chceš i skla a jaké ... můžeš říct že chceš nedioptrická a je to.

Datum: 16.01.14 21:56

Já nosím brýle,ale mám dioptrie. Nechápu jak někdo může nosit brýle jen tak když nemá oční vadu. Co bych za to dal kdybych je nosit nemusel !

Tohle fakt nechápu.

Datum: 17.01.14 08:27

To jsme dva.

Zase nějaký módní úlet *bzum*

Od: buss®
Datum: 16.01.14 21:59

Nad čím bádáte, vemte obroučky a jděte za sklenářem!

Od: viktorzapletal
Datum: 26.03.15 09:10
Dobrý den bezdioptrické brýle se dají sehnat na aukru i v podobě dioptrických...Viktor

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.