Karneval - co na sebe?

Od: Datum: 02.12.13 19:11 odpovědí: 2 změna: 03.12.13 20:14

Ahoj,

ve škole máme akci na téma "benátský karneval" a já jsem v roli šaška, který bude provádět "akrobacii". Jenže nevím, co na sebe - nejlépe z toho, co mám, ale klidně si něco dopořídím - jen co? Kalhoty by měly být nejlépe legíny (musím v nich dělat téměř provaz) a musím mít masku na obličeji. Nemáte nějaké tipy, prosím? Nějaké barevné legíny s nějakým vzorem a co za tričko nebo něco úplně jiného? Ještě dodávám, že dělám i stojku - úplně volný top by asi také tedy nebyl nejideálnějším řešením. To je situace, co? :D

Děkuju za jakékoli odpovědi k tématu!

PS : Také na Vás už leze ta vánoční nálada? Kolem stromečky, lidé začínají zdobit světélky okna...jéé...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zuza*
Datum: 03.12.13 15:34

Tak zkus třeba barevné silonky a na to kalhoty po kolena, nebo jen legíny (barevné, vzorované, veselé), tričko nějaké kontrastní oproti barvě kahlot, a třeba s dlouhým rukávem a na to něco s krátkým, kdyby to bylo moc volné, tak to můžeš strčit do kalhot. Nebo to je úplně jedno, hlavně aby to bylo veselé, třeba by stačily jen legíny a na to barevnou dlouhou košili a pásek do pasu, ale to asi nebude moc pohodlné při cvičení.

Na obličej si škrabošku vyrobíš, jen takovou jednoduchou na oči (https://www.google.cz/search?q=%C5%A1krabo%C5%A1ky&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=AOudUpP-Mo6jhgf5soHQBQ&ved=0CC8QsAQ&biw=1366&bih=652) a k tomu šaškovskou čepku a nebo jen takovouhle masku (http://www.karnevalove-kostym…ka-dlouhy-nos-plast-p146-2702).

Snad ti to trošku pomůže. Užij si karneval :)

Od: lentilkao*
Datum: 03.12.13 20:14

Děkuju moc! Opravdu mi to pomohlo. Ujistila jsem se, že vzorované legíny a tričko s maskou přes obličej budou fajn. S tou poslední maskou s dlouhým nosem jsi mě pobavila. :D Dělám totiž tento prvek, kdy druhé osobě "strkám hlavu do zadku" viz. fotka - to by s tou maskou s dlouhým a špičatým nosem šlo fakt vtipně - nebo tragicky. :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.