Internet na cesty, jaký? O2,Vodafone

Od: Datum: 04.05.13 23:09 odpovědí: 3 změna: 05.05.13 10:28

Zdravím, jelikoz jsem zacinajici kamionak a mam problemy s vyberem internetu do auta. Chtel sem neco od o2 jelikoz jsem si od nich ted bral ten novy tarif free o2 ale bohuzel muzou mi nabidnout jen internet v zahranici s fupem 300 mb za 500kč mesicne coz si mylim ze je jako docela dost. Na to. Neexistuje neco lepsiho kde bych mel vsude singal neco treba bokem do notebooku nebo nejlip u nejakyho operatora, vodafon, t-mobile,O2? na internetu jsem dost zavysli. dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: martas17*
Datum: 04.05.13 23:31

Většinou to je tak, že aj když po překročení limitu (300 mb) by vám internet šel, avšak byl by hrozně pomalý.

Datum: 05.05.13 00:32

Na tohle nejsou CZ operátoři dobrý - zahraničí Internet roaming. Zkuste si zjistit o Rakouských či Německých operátorech a jejich Internet kartách mají (1rok stará informace ) Internet pro EU bez omezení. Bezpaušální kreditní Internet za cca 10 eur a lepší řešení FUP (před 1 rokem) Dnes nevím :(

Od: sazinek*
Datum: 05.05.13 10:28

a nebude jenom nemeckej operator fungovat v nemecku?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.