Paralelní světy a vidění aury

Od: Datum: 02.05.13 21:07 odpovědí: 21 změna: 03.05.13 17:00

Zajímaly by mě vaše názory na paralelní světy/vesmíry? Myslíte si, že je něco takového možné? Že žijeme v nějaké dimenzi, př. stojíte na zastávce a kolem vás prochází někdo(něco) jiný? Hrozně mě tyhle věci zajímají. A co si myslíte o vidění aury? Je to možné? Jak se to naučit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.13 22:06
avatar

Všechno jsou to naprosté hlouposti. Stejně tak astrologie, proutkaření, různí "léčitelé", psychotronici. Pokud začnete vidět něco, co neexistuje (třeba nějaké aury kolem objektů), pravděpodobně budete mít nádor na mozku nebo nějaký psychický problém, halucinace. Z toho plyne, že něco takového se nelze naučit. Doporučuji Vám směřovat energii do něčeho s reálným základem, zabývání se nesmysly je ztráta času.

Co je ale asi reálně možné - přenos myšlenek na dálku. V tomto směru byly zdokumentovány případy lidí, kteří to dokázali (většinou nechtěně, třeba po vážném úrazu hlavy). Má to tedy jeden podstatný háček, proč to nelze prakticky využít - pokud náš vlastní mozek funguje jak má, naše vlastní myšlenky jsou tak silné, že spolehlivě překryjí myšlenky z okolí. Můžete si ale prakticky vyzkoušet jinou věc - zajděte si na koně. Někteří jsou hodně vnímaví a lze je řídit bez povelů pouze tím, že pomyslíte na to, na jakou stranu chcete jít, že třeba chcete zastavit. Nesmíte samozřejmě nijak jinak dát svůj úmysl najevo, třeba natočením hlavy - kůň vidí i částečně dozadu. Mám vyzkoušeno, že malé procento koní se tímto nezvyklým způsobem nechá řídit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ar*
Datum: 02.05.13 22:42

megacruiser® přečti si knihu Poselství od protinožců, tam se o telepatii píše u australských domorodců

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 02.05.13 23:14

megacruiser:

asi si nepřišel do styku s opravdovým proutkařem nebo léčitelem, nesmysl to není, jen je potřeba je hledat mezi velkým množstvím podvodníků.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.13 00:28
avatar

Samozřejmě jsem ze zajímavosti osobně vyzkoušel jen ty, kteří měli mnoho doporučení. A všichni byli normální podvodníci absolutně bez jakýchkoliv zvláštních schopností. Pouze hádali a to ještě velmi špatně. Btw. kamarád kopal studnu na místě, které mu označili nezávisle na sobě 2 proutkaři. Měla tam být voda v 7 metrech. Když nenašel vodu ani 20 metrů hluboko, postavil nad dírou latrínu...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kontracruiser
Datum: 03.05.13 08:04

Kopal studnu do dvaceti metrů?! Leda tak vrtal. Tu latrínu . *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.13 08:48
avatar
Kontra...
Moc se nesměj! Jsou kopané studny o mnoho hlubší? Např. přes 160 metrů.
Není to překlep.
http://www.rozhlas.cz/plzen/zpravodajstvi/_zprava/574834
Můj soused kopal dvě. První téměř 20 m suchá, ve druhé v 22. metru KONEČNĚ!.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.13 00:03
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kontracruiser
Datum: 03.05.13 08:02

Jednou si plně uvědomíte,že existujete a v té chvíli Vám bude také jasné KDY existujete.Zatím to nevíte, ačkoliv jste přesvědčený,že ano, jako většina lidí. Důležité pro Vás je to,čím se zabýváte Vy sám ve své mysli,než "nesmysly druhých" o kterých píšete. ;) Doporučuji směřovat energii tímto směrem.Má to reálný základ.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.13 09:15
avatar
Pár proutkařů jsem zažil na vlastní smysly!
Většině z nich jejich typy vyšly, téměř na plno. Jeden z nich mi věnoval dost času a něco teorie mi odevzdal. Dnes dokáži najít vodu pod zemí, trasu jejího toku na parcele, dokonce u silnějšího proudění směr toku. S úspěchem jsem tak nejednou našel i trasu odpadového kanálu, pokud v něm tekla voda. O silnoproudovém kabelu v té běžné hloubce ani nemluvím.
Nedařilo se mi s klasickou virgulí, teda vidličkou z proutku. Používal jsem většinou metrový drát, nejčastěji na svařování plamenem, ohnutý do obdélníku. Dva obdélníky závěšené na předpažených rukách dokáží svým pohybem určit vodu ( a pod. ) pod mými nohami.
Ne každý člověk je ale citlivý na to něco, čemu moc nerozumíme...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 02.05.13 22:23

Těžko dokud to člověk nezažije, ale je to reálné? Máme elektromagnetické spektrum, v tom i v určitém spektru vidíme, slyšíme (že by někdo to měl posunuté?). Nežijeme i my v nějaké jeho části, hmota? A co hmat, čich, sluch, jistě, vše je to zprostředkované. Spousta pokusů, laboratoří, ale výsledek? Jaký má mozek výkon, jako vysílač?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ar*
Datum: 02.05.13 22:38

Podle některých vědců to tak je, někteří tvrdí že jsou dvě dimenze, druzí 4 dimenze a někteří tvrdí, že jich je nekonečno. Jestli je to pravda nebo ne tak to opravdu netuším a myslím, že to v součastnosti nikdo nedokáže potvrdit a ani vyvrátit.

Před 500 lety, upálili jen za prohlášení, že země je kulatá, dnes je to úpně jasná věc podložená spousty důkazů. Snad nikoho dnes nenapadne, že to tak není. Kdo ví co bude za 500 let a jak se budou divit jak jsme byli 100 let za opicema.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.13 11:45
avatar

Jen na okraj off topic: před pětisty lety za kulatou zemi upalovali, alě před dvěma tisíci lety už to staří Řekové s jistotou věděli-

nihil sub sole novum

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 03.05.13 00:39
avatar

Dobrý den, řekl bych, že i toto (viz odkazy) musíme brát vážně, i když to vypadá komicky a nevědecky.

Je v tom hluboká pravda - bohužel, její hloubku nelze změřit (snad je nekonečná=?). Hlavně nezblbnout.

Zdravím!Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.13 08:35
avatar

Odjakživa se lidstvo setkává s jevy, které si v aktuální době neumí logicky vysvětlit. A protože pravou příčinu z různých důvodů nedokáže pochopit, vysvětluje si je nadpřirozenými silami. Je to jednoduchý způsob, jak "vyřešit" aktuálně neřešitelné. Časem se většinou objasní skutečná příčina jevu a jev se přesune z oblasti tajemna do běžné reality. Nevěřím na nadpřirozeno, ale to, že něco nechápu neznamená, že to neexistuje. Na světě existuje mnoho zatím nevysvětlitelného, ale to neznamená, že to kdosi nevysvětlí třeba za rok (deset let, sto let...). Oblast nadpřirozena je jen takový depozitář na úkazy, které zatím nechápeme, ale jednou je někdo vysvětlí a všichni se pak budou divit, jak je to vlastně jednoduché.

doplněno 03.05.13 08:43:

Co je to "paralelní vesmír"? Je-li něco paralelní, znamená to existenci čehosi, existujícího vedle něčeho jiného. Pokud je vesmír nekonečný (což se mi taky jaksi příčí pochopit, ale neřeším to, mám značně přízamnější starosti), znamená to, že je všude. Kde tedy onen paralelní vesmír leží, když je teoreticky vedle vesmíru normálního?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.13 09:58
avatar
Nemám zkušenosti s léčitelem. Ovšem moje osobní setkání s diagnostikem mne přesvědčilo o tom, že je něco, nějaké vyzařování, které někdo dokáže vnímat,
Byl jsem u člověka, který bez jakéhokoliv svlékání a doteku, jen pohybem dlaně ve vzdálenosti tak dvou centimetrů okolo mého těla, dokázal vyjmenovat téměř všechny moje zdravotní "problémy", jako tenkrát přes 30 let starou operaci kýly, nebo rok starý výron v kotníku, věděl, že to byl pravý kotník. Zhodnotil mé poškození páteře, přesné jmenoval obratle, o kterých mi předtím ortoped jasně řekl, že jsem jim dal při stavbě domu pořádně zabrat. Vyjmenoval další průběhy drobných zásahů chirurgů, jako slepák, zašívané jizvy a další. Už si toho moc nepamatuji.
Pamatuji si ale, co jsem slyšel přes závěs, když diagnostikoval manželku, kvůli které jsme tam vlastně šli. Porody, operace, tlak, gynekologický problém doporučil řešit změnou doktorky, která den předtím v ordinaci nic nenašla. Měl pravdu.
Věděl o nás všechno, v životě nás neviděl.
Chodil do nemocnice diagnostikovat pacienty, jeho poznatky pomohly mnoha lidem, kteří jeho věhlas šířili dále. Zřejmě dnes již asi nežije. Škoda.
Nechápu jak to dělají, ale věřím tomu.
doplněno 03.05.13 10:16: V mozku probíhají zjednodušeně malé elektrické proudy. Kde teče proud, vzniká elektromagnetické pole.
Někteří z těch, kteří jsou spolu delší čas, či už jako manželé, spolupracovníci a pod. dokáží mezi sebou komunikovat beze slov. Potom například v jednom okamžiku dokáží říci či udělat to samé. Přijmou vlny, na které jsou naladění.
Poznáme to mnozí z nás.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.13 10:42
avatar

Hejkale, pod tohle se ti klidně podepíši. Je mnoho věcí, které většina z nás není schopna vnímat, ale to neznamená, že neexistují. Nedá se o nich ani moc diskutovat, protože každý máme jiné zkušenosti a jsme nastaveni trochu jinak. A věřit/nevěřit - s tím se musí každý vyrovnat sám.

S otázkou moc nesouvisí, ale mě nedávno zaujalo


tohle .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.13 11:57
avatar

Paralelní vesmír? kde že je?

Já nevím, jestli je, ale kde by eventuelně mohl být, kdyby byl , o tom dá jakous takous představu příklad ze dvou dimensí. Představte si dvě rovnoběžné roviny v trojrozměrném prostoru a v každé z nich žijí "placatí mravenci". Taky je každá pro ty mravence "všude", pro každé mravence jinde všude.

V trojrozměrném prostoru si to představit nedovedeme, neb naše vnímání i veškerá zkušenost jsou trojrozměrné (nemluvím o časové dimenzi), a ty trojrozměrné paralelní vesmíry by musely podle analogie být vnořeny v jakémsi čtyřrozměrném vesmíru, který nechápeme, ale můžeme ho v nejlepším případě modelovat matematicky..

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 03.05.13 09:44
avatar

Ano,domnívám se že je to možné.V minulosti se také fantazirovalo(J.Verne) a jak je to dnes?

Aura-energetický obal těla někteří citliví jedinci vidět dokáží.

Takže můj názor,ano věřím že něco takového,podobného je,věřím i v něco většího,silnějšího.Hezký den.Honza.

doplněno 03.05.13 09:45:

A co se týče proutkaření a hledání vody,trak to je bez debat.Měl jsem také pána na zahradě.Přesně našel a i v kolika metrech.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.05.13 11:15
avatar

Naučit se to nedá, musíte mt prostě dar takové věci. Léčitelka, ke které chodí plno známých, rodina a občas i já, tento dar vidět auru má, stejně jako vidí spoustu dalších věcí, co běžný smrtelník nepochopí. A protože se opravdu málokdy mýlí, věřím tomu, jisté věci jsem viděla na vlastní oči.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jokec
Datum: 03.05.13 14:27

Je to možne :), ale taky to tak nemusi byt. Ale je zbytečne to zjištovat, na zamyšleni to neni špatne.

Tyhle otazky jsou přiliš složite, a když se jima zabyvaš, tak později zjistiš, že nic neviš :).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 03.05.13 17:00
avatar

Síla lidské mysli je neuvěřitelná, zvláště pak tehdy, je-li propojeno více lidí (pokud se více myslí soustředí na tutéž věc). A to je právě to, o čem bych se zde chtěla zmínit.

Co mám na mysli sebeklamem a hromadnými bludy?

Sebeklam

Nejdříve uvedu příklad z psychologického úhlu pohledu, následně z duchovního.

Pokud si něco velmi intenzívně přejeme tzv. to vyhlížíme za každým rohem, naše mysl pak přikládá různým nepodstatným jevům zásadní význam - jednoduše řečeno vídíme to, co ve skutečnosti není (to co očekáváme, že uvidíme, to co chceme vidět).

Je to prosté, náš mozek je schopen přečíst i toto zcela bezchybně: V SUOIVSOLTSI S VZÝUKEMM NA CMABRIGDE UINERVTISY
VLŠYO NJAEVO, ŽE NZEÁELŽÍ NA POŘDAÍ PSÍEMN VE SOLVĚ. JEDNINÁ DLEUITŽÁ VĚC JE, ABY BLYY PNVRÍ A PSOELNDÍ PÍMESNA NA SRPVÁÉNM MSTÍĚ. ZYBETK MŽUE BÝT TOTÁNLÍ SĚMS A TY TO PŘOÁD BEZ PORLBMÉU PEŘČETŠ. JE TO PORTO, ŽE LDIKSÝ MEZOK NETČE KDAŽÉ PENSÍMO, ALE SVOLO JKAO CLEEK.
ZJÍMAVAÉ, EŽ?
, tak proč by mu dělalo problém výše uvedené?

http://www.astragal.cz/clanky…sebeklam_-hromadne-bludy.html

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.