Laa an der Thaya - termály

Od: Datum: 28.07.13 22:39 odpovědí: 3 změna: 05.08.13 17:51
avatar

Pojedeme na den do Laa. Prosím o tipy a případně i varování.

Je pravda, že návštěvník dostane čip, se kterým může absolvovat atrakce, se ktreým se tam může najíst, a vše zaplatí na základě čipu při odchodu?

Děkuji.

doplněno 28.07.13 22:42:

Dvě ženy a dvě děti.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.07.13 10:19

Ano je to pravda - V lázeňském areálu nepotřebujete s sebou žádné peníze. Při vstupu dostanete čip, který se podobá náramkovým hodinkám. Pomocí tohoto čipu si odemknete a zamknete svoji skříňku, do které si můžete v šatně uložit své věci. Pokud využijete nějakých dalších placených služeb v rámci areálu, načte se vám to na tento čip a vše zaplatíte až u pokladny při vašem odchodu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.07.13 16:19
avatar

Dobrá zpráva, děkuji.

Datum: 05.08.13 17:51
avatar

Případným dalším zájemcům o koupání v Laa mohu sdělit, že je to velmi příjemné místo. Malý aquapark, čistý, vše takové úhledné, klidné, dokonce bych řekla i tiché.

Spíše vhodné pro starší a rodiny s maličkými dětmi. Z atrakcí je tam jen jedna točitá skluzavka, jinak samozřejmě spousta všelijakého masážního bublání, divoká řeka, jeden z bazénů je s poměrně teplou slanou vodou... Mnoho, skutečně mnoho lehátek a slunečníků. Jedno malé bistro s tím nejzákladnějším občerstvením.

Všechny odpadkové koše jsou kryté a na lehátkách nikdo nesvačí, takže tam nejsou drobky a jiná lákadla pro hodující a obtěžující vosy. Neviděla jsem ani jednu a vrtá mi to hlavou, jestli v tom snad nebyla i nějaká chemie.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.