Okradená na sbazaru

Od: Datum: 02.05.13 12:26 odpovědí: 4 změna: 03.05.13 14:49

Dobrý den hledám další co byly okradený paní Radkou Bohonkovou na Sbazaru,paní jsem poslala 1400 kč za kolo dětské Olpran 16,paní tam inzertovala i dětskou skluzavku,myslím že za 1000 kč,po připsání peněz paní už nereagovala,dokonce smazala inzeráty,už se mi ozvaly další dvě okradené na můj email prostřednictvím sbazaru.Paní se může také teď někde ukazovat pod jiným jménem a její číslo účtu je 670100-2208620398/6210,prosím kohokoliv kdo má o ní nějaké další informace ,nebo dalšího okradeného ať se mi ozvou na email golfinka1@seznam.cz.Děkuji Prekoppová

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirbar*
Datum: 02.05.13 14:27

Nic si z toho nedělejte. Jen tady jste již asi stá. No chybami se člověk učí. A kdo chce riskovat musí také nést následky.

Od: buss®
Datum: 02.05.13 14:36

A proč! zasíláte prachy předem? Proč inzerenta neprověříte?

Datum: 03.05.13 10:42

Dobrý den.Je to ostuda.Podala bych na ní trestní oznámení.Podle č.účtu se dá určitě zjistit.Měla by se stydět takhle okrádat lidi.Taky inzeruji a prodává.,Po špatných zkušenostech si nechávám posílat peníze předem nebo pošlu na dobírku,podle dohody s kupujícím ale tohle bych si nikdy nedovolila.

Od: golfinka1
Datum: 03.05.13 14:49

Jo já vím,taky prodávám a ba naopak snažím se posílat ještě něco na víc,paní ne že okradla jen mě ale už nás je více,nechápu jak to někdo může udělat,je to podle mě hyena co nemá ani žádné děti,když dokáže okrást i dítě.Trestní oznámení už jsem podala ,bohužl zatím jediná takže se ji vlastně vůbec nic nestane

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.