Levná dovolená do ciziny

Od: Datum: 27.07.13 13:17 odpovědí: 10 změna: 29.07.13 09:36

Dobrý den,

nemá někdo typ na nějakou levnou dovolenou do ciziny? tak do maximálně deseti tisíc pro dvě osoby... :) Je jedno, jestli to bude doprava autobusem nebo letadlem (jen ne vlastní), nebo kam to bude (důležité je, aby to bylo k moři :)). Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.07.13 13:30

tak to jsem zvědavá ,kam kdo jezdí ve dvou do 10 tisíc k moři ...nevím ..*nevi*

Od: break*
Datum: 27.07.13 13:33

...last minute takhle stát můžou :)

Od: buss®
Datum: 29.07.13 09:36

Ale ano, dá se, hlavně třeba před sezonou, podle recenzí strašné, ale jedna zkušenost ... http://belveder.autouver.com, je to vždy subjektivní. Jde o to, proč tam člověk jede, co od toho očekává.

Od: cestovatel*
Datum: 27.07.13 14:16

Dá se celkem v pohodě. Extrém je dojet tam na kole, jíst ovoce u cesty a spát nadivoko venku (vhodné pro studenty na prázdniny). Rozumnější je 4 lidi do auta a stan na zahradě u známých domorodců (když nenajdete tak kemp). Moře předpokládám má být teplé = Itálie, Francie a nějaká zapadlá oblast bez turistů.

Nebo letadlem nějaká Last minutes a přespávat u pláže.

Datum: 27.07.13 14:34

Třeba tady Chorvatsko 8 dní polopenze za 4690.- http://hotel.invia.cz/chorvat…liva/tour-784048/?id=44687852

doplněno 29.07.13 09:20:

http://hotel.invia.cz/italie/…doro/tour-768878/?id=43327565Tady je Itálie, 10 dní s polopenzí. Samozřejmě za tuhle cenu nedostaneš luxusní dovolenou, ale odpovídá to dotazu.

Od: uska®
Datum: 27.07.13 15:57

Na dovolenou do zátoky v Chorvatsku (co je zde nabízen) bych nejela ani kdyby byl pobyt zdarma. Zátoka u přístaviště = děs, běs. To u nás kdejaký rybník je čistější. Vlastní zkušenost sice na jiném místě v Chorvatsku.

Od: zralokkladivo
Datum: 27.07.13 15:41

no, zajdi si do hračkáru, kup si bazén, zajdi do stavebnin, objednej písek, zajdi do papirnictví a kup obrovskou tapetu s karibikem...a myslím že do 10.000,- se vlezeš. Na noťasu pusť nějaký film s Elvisem...jak lítá nad Havají ať máš pocit že jsou všude cizinci a je to

A ještě ušetříš a to se vyplatí!

Od: martin1965*
Datum: 28.07.13 02:28

Blbá otázka - blbá odpověď

Datum: 28.07.13 04:27
Otázka nemusí být blbá. Cenové rozpětí zodpovídá životní úrovni některých lidí. Bohužel.
Kvalita odpovědi odpovídá úrovni IQ některých lidí. Bohužel...
Za takové peníze zkuste vyhledat cestu na sever vlakem k polskému nebo německému moři. Ovšem exkluzivitu nečekejte.
Pěkná dovolená je také v Polsku na Mazurských jezerech.
Od: martin1965*
Datum: 29.07.13 02:28

Pro Hejkala - já se omlouvám Breakovi, že jsem jeho otázku nazval blbou, máte pravdu, že člověk se může zeptat na cokoli, ale hlavně mě vytočila ta opravdu blbá a schválná odpověď. Jsem rád, že jste to takto dokázal vyjádřit. Mě to jen rozčílilo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.