Pupínek na mandlích

Od: Datum: 27.07.13 10:47 odpovědí: 3 změna: 27.07.13 16:15

Ahoj, včera mě začalo bolet strašně v krku , ale jen pravá mandle a dneska jsem zjistila, že mám na té pravé mandli takový bílý pupínek, co to je? jak se to vyléčí?, dnes odjíždím a nevím co si mám vzít s sebou nebo tak ... aby mi ten pupínek zmizel. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.07.13 10:52

bílý pupínek je zřejmě začínající angína - hodně to bývá z přehřátí nyní vtěch vedrech není divu , chytíte bacil natotata - kloktejte vodu se solí ... pokud by se přidala teplota je to špatné - angína propukne v plné síle

Datum: 27.07.13 13:15

Bílý pupínek může značit hnisavou angínu, a s ní v žádnem případě nikam v tomto vedru nejezděte. Jakmile stoupne teplota a to může až ke čtyřicítkám, tak stejně budete muset vyhledat lékařskou pomoc. I při obyčejné angíně si můžete trvale poškodit zdraví, pokud nebudete dodržovat léčbu antibiotiky a klid na lůžku.

Datum: 27.07.13 16:15

Nikam bych nejezdila - to horko je samo o sobě dost ubíjející (a má být snad až ke 40 °C) a, jak psali výše, s velkou pravděpodobností to může být hnisavá angína. Není s tím žádná legrace.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.