Žena se mi schází měsíc s jiným

Od: Datum: 25.07.13 16:38 odpovědí: 15 změna: 27.07.13 16:01

Ahoj, jsem trošku v pasti, žena se potkala se skvělým..jak říká klukem, který jí po pár schůzkách nabízí, dovolené, budoucnost a vše krásné...takže jsme se tedy jakoby rozešli...máme tříletou dcerku a jsme spolu 6 let, jsem z toho dost vyřízenej a chci jí zpátky..bydlíme spolu dokonce si tom jejím příteli povídáme, jak je hodnej atd...nejhorší na tom je, že spolu každej den máme sex..a dost intenzivní..ona mi řekla, že s ním vůbec nechce spát, jen že je na ní strašně hodnej...nejsem svatoušek, ale od té doby co to vím cca 3 týdny, se občas sejdou, ona mi o tom říká...náš vztah je úplně super, akorát ten pocit, že mi jí někde možná vezme je fakt ubíjející...dnes jdeme spolu k psychologovi...tak uvidíme jestli to pomůže...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.13 16:52
avatar

Co si o Vašem vztahu myslí Vaše přítelkyně? Považuje jej za stejně "super" jako Vy? (Myslím, že kdyby jí ve vztahu nic nechybělo, nescházela by se s jiným.)

doplněno 25.07.13 17:39:

Ta práce (respektive nedostatek času pro přítelkyni) by mohla být hlavním důvodem. Máte možnost si čas zorganizovat jinak?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kam*
Datum: 25.07.13 17:15

jj ve vztahu jí chybělo mnoho věcí...a ještě jsme se skoro vůbec neviděli, byl jsem ted 2 mesíce skoro v kuse v práci...paradoxně nyní je to mezi námi úplně skvělé, povídáme si každý den objímáme se hladíme se , milujeme se...jen prostě se s ním občas sejde, on jí slibuje vše co já jí momentálně nemohu dát...

doplněno 25.07.13 18:01:

ano momentálně už to bude vše jinak...času bude víc, je to má manželka...a jak na potvoru půjdeme za týden každý bydlet jinam, protože nový byt dostaneme až na konci srpna...jsem vážně zoufalej

Datum: 25.07.13 17:27
avatar

No - a proč a co jí nemůžeš dát?! - tak jí to "dej", dokud není pozdě!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kam*
Datum: 25.07.13 17:55

Chci jí to dát, řekl jsem jí že vše zvládneme...kvůli nám i kvůli malý...máme rozjednaný nový byt...který jsme hodně chtěli, situace se prostě obrací k lepšímu...je nám fajn, když jsme spolu, třeba večer, protože to je momentálně jediný čas kdy můžeme být spolu, ale přesto pořád neví...jestli chce být se mnou nebo s ním...a už vůbec nechápu, že ten sex vždy začíná ona...každý den...říká, že ke mě pořád něco cítí, rozumím tomu, že jde prostě o to, že se objevil někdo a každý začátek je krásný, ale nám to teď jde taky jako na začátku...

Od: kam*
Datum: 25.07.13 18:10

Když se jí nyní zeptám, zda se jí to líbí, to jak to je mezi námi, a jestli by chtěla aby to takhle bylo...tak říká, že ano, ale že tomu moc nevěří...

Od: arwi®
Datum: 25.07.13 17:40

Byl jste si ní až moc jistý a nevážil si jí.Proto hledá,to co jí doma schází.Takových mužů ,jako vy je hodně.Začnou si své ženy považovat,až když vidí,že o ni má vážný zájem někdo jiný.Ještě není nic ztraceno.Tím,že vám o těch schůzkách říká,vás vlastně prosí,aby jste se k ní začal chovat jinak,než bude pozdě a váš vztah ukončí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kam*
Datum: 25.07.13 17:57

Máte pravdu byl jsem si jí až moc jistý...bohužel vím že ted jí chci delat jen radost...doufám, že ještě není pozdě...

Datum: 26.07.13 00:42
avatar

A co takhle si proklepnout toho jejího novýho svatouška, co je na ni tak strašně hodnej? Co tím asi sleduje? Třeba ji považuje za znuděnou najivku a chce ji do něčeho navézt. Zjistit co je zač a potom si s ním mezi 4 očima promluvit, to by mohlo pomoct. Kdoví, co mu navykládala. Uvést na pravou míru, ukázat mu, že se jen tak nevzdáte. Někdy je nutné si ženskou "vybojovat" :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.13 00:58

Přestaňte být ukňouraným slabochem, kterým manželka zametá! Zkuste kontrovat protinabídkou tomu jejímu amantovi (dovolená, budoucnost), dejte ultimátum okamžitého výběru a ukončení vztahu jednoho ze dvou vztahů. V případě, že si vybere toho druhého, okamžitě ji vystěhujte a vyměňte zámky.

No a nebo je tu druhá možnost. Pokud vám nevadí, že vaše paní má vedlejší vztah, tak si také jeden najděte a vůbec to neskrývejte. Věrnost a monogamie se dnes nenosí.

Co pořád mají lidé s tím neustálým ustupováním a chozením za psychology? Prostě si dupněte, nebo se to s vámi ponese celý život.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.13 01:22

No, nezlob se na mě, ale ženská když si najde nějakou bokovku, tak o tom nepovídá doma manželovi. Jedině v případě, že jste oba SM (sado. macho). Jak už tady někdo napsal, také se domnívám, že si ta Tvoje maličko vymýšlí. Prostě jí něco u Tebe chybělo, tak si vymyslela skvělýho přítele. Chce Tě vyprovokovat k tomu, aby ses konečně změnil. A jestli má k takovému chování důvod, to musíš vědět Ty.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 26.07.13 07:54
avatar

Vidím, že si z Vás manželka dělá pěkné "šoufky" a Vy jí všechno baštíte. Hlavně, že chce po Vás denně sex a Vám to vůbec nevadí. To je fakt podivné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.13 08:25

Dost divný vztah, dost divný manžel a vůbec dost divné, že s něčím takovým jdete kňourat na net.. Ještě si postěžovat u maminky a honem domů podrbat ženušce zádíčka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 26.07.13 08:32

A už jste toho jejího hodného skvělého přítele viděl? Je vůbec nějaký? Není možné, že Vás žena jen pohádkami o dokonalém příteli, který má plno času a nabídek dovolené ...chce jen někam dotlačit, vystrašit Vás, abyste splnil své sliby?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.13 13:17
avatar

Manželka je zlatokopka? Má milence na peníze a ne na sex (to bych snad i pochopila). On s ní sex nechce? Je jinak normální nebo si jen utahuje z husy co mu naletěla na sladké řeči a peníze? Udělejte si v tom doma jasno, buď já nebo se miláčku stěhuj. Žena občas donese něco i pro rodinu?, slušná výdělečná činnost, jinak si neumím představit proč spolu ještě spíte v jedné posteli. Žena je mentálně zcela zdráva? Jen idiot se chlubí partnerovi s tím druhým. Nebuďte za blbce a rázně rozhodněte kde jsou hranice!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jen*
Datum: 27.07.13 16:01

myslím, že hledáte chybu sám v sobě a to je špatně.. kopněte ji do řiti a co nejdříve vyměňte. Tohle mít doma, to aby se na to bál člověk šáhnout*smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.