Společný dárek pro mámu a tátu

Od: Datum: 10.11.12 20:56 odpovědí: 5 změna: 11.11.12 20:05

Ahoj, jelikož se blíží Vánoce, začínám přemýšlet, co koupit mámě a tátovi, ráda bych jim klidně koupila něco společnýho, protože už mě nudí mamce kupovat náušnice a taťkovi kosmetiku apod. Je mi 15, takže zase ať to není moc drahý, ale zase jim chci udělat radost. Problém je, že do divadla nechodí, takže to jsem vyloučila... Prosím poradíte mi, co by se jim mohlo jako vánoční dárek líbit? díky moc :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 10.11.12 21:06

"Ať to není moc drahý" je velmi relativní pojem, vždy je lepší uvést přesný finanční strop.

K divadlu, které tě napadlo: to, že nechodí, nutně neznamená, že je to nebaví, možná si jen sami od sebe nenajdou čas/šetří atd. Takže to znovu promysli.

Jelikož lístky do divadla také nejsou dar, který zůstane, ale svým způsobem poukaz, zůstanu zatím u nich: Co třeba večeře pro dva (třeba i něco přes Slevomat, apod., pokud by měli něoc ve vašem okolí), masáž pro dva, či něco podobného?

doplněno 10.11.12 21:20:

Ještě mě napadlo něco s fotkami: buď nechat na plátno vytisknout nějakou společnou fotku (buď jen rodičů, nebo celé široké rodiny, nebo třeba tebe a rodičů), nebo pokud máte fotky hlavně v elektronické podoby vytvořit si fofoknihu a nechat si ji zhotovit.

doplněno 11.11.12 15:38:

@lego

1. se rumu hodně lidí dnes bojí, 2. tazateli je 15, správně by mu ho neměli prodat ;)
Datum: 11.11.12 07:42

Také jsem loni nevěděla, co dát dceři a její rodině. Pak jsme se jednou nějak bavili o ZOO a ona si posteskla, že už byla v ZOO ve Dvoře, v Liberci, ve Zlíně, v Jihlavě a co já vím, kde, ale že nikdy ne v Praze. Tak jsem jim objednala rodinnou vstupenku do ZOO v Praze, platila kterýkoliv den po celý rok.

Udělali si tam všichni výlet a prima si to užili. Proto už nikdy pyžama, papuče či šišky salámu, ale pokaždé něco takhle imaginárního. K narozkám už pro ni mám připravenou vstupenku na 2 hodiny bowlingu.

Takhle se na to musí. :)Jaga.

Od: lego®
Datum: 11.11.12 14:01

Velke baleni RUMu na grog?

Datum: 11.11.12 16:31

Pokud něco praktického a pro oba, napadá mě rychlovarná konvice, pokud už máte starší, nebo jsem kdysi koupila rodičům překapávač na kávu - dnes je úžasný výběr různých kávovarů a přes net se dají sehnat levně. Nebo sendvičovač, vaflovač atd.

Od: 123lly
Datum: 11.11.12 20:05

Ahoj jj to znám me je 16 a taky kupuju rodicum vetsinou dohromady. No jestli chces neco do 200Kč ,myslím že by to možná stálo i méne, a presto hezké a osobní doporucuju nejaký vetsí rámecek a dotoho vasí rodinou fotku. (já nasim dala víc mensích zarámovaných fotek a moc se jim to líbilo, ted nám to visí v kuchyni: )) Jinak jestli neco tak do 800Kč dala bych máme vonavku ( i za 400Kč jsou moc pekné) a tátovi třeba nejakou knížku :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.