Tvrdý vousy až dráty nelze oholit žiletkou

Od: Datum: 02.06.13 23:52 odpovědí: 5 změna: 03.06.13 12:41

mám tvrdé černé vousy žiletka se mi zasekává a poškodím její ostří změkčit vous horkou vodou nelze elektriku jsem měl na 2 holení

a zničená planžeta abych se oholil zničm 4 žiletky zelený astry tak jsem přešel na břitvu s klínovým výbrusem tu mám na 6-9 holení

do hladka před holením jde na řemem a konroluju ostrost na vlase jde mi to sní do hladka potěch 6-9 holení už musí jít na kámen

totálně zvlené ostří pod lupu měl jsem i dutou břitvu ta vůbec nebrala jen tahala a vousy žůstali a ten strašnej zvuk připravky nic nepomůže

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.13 00:03

Míval jsem podobný problém - těch zničených planžet! Ale ještě za socíku jsem koupil sovětský Charkiv, ten s tvrdými fousy nemá problém.

http://www.annonce.cz/inzerat…-charkiv-21486885-w7k3mt.html

Datum: 03.06.13 01:07

A co takhle plnovous.

Od: mmmmmm*
Datum: 03.06.13 12:14

Zkustwe baštit Rakytník ideálně čerstvý po nějaké době by Vám vousy měly zvláčnět.

Datum: 03.06.13 12:20

Jsem na tom podobně, ale u mě se osvědčuje planžetový Braun. Žiletky by se pořádně prodražily a frézkový Philips nemá šanci. Braun si zvykl na ty moje dráty a dráty na něj. Ovšem původní planžeta mě opustila přesně po 18 měsících, jak bylo psáno v návodu. Druhou tam mám už nejmíň 5 let.

Datum: 03.06.13 12:41

Co zkusit klasický zastřihávač vlasů? Do hladka to sice neveme, ale když bude stačit strniště mělo by to jít...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.