Pochopíte nápis na tabulce?

Od: Datum: 29.04.13 07:30 odpovědí: 7 změna: 29.04.13 15:59

Dobré ráno,

dostala se mi do rukou "vtipná" tabulka se slepicí, bohužel mě moc vtipná nepřijde. Prostě nějak nechápu ten vykřičník na konci. Kdyby tam byl otazník, tak dobrá - slepice si svoje vejce ohlídá a ptá se dotyčného jestli i on to zvládne. Ovšem když je tam vykřičník mě mate. Přijde mi to že by tam měl být ten otazník, nebo to mělo nějak pokračovat.

Nebo Vám to dává smysl?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mathers322*
Datum: 29.04.13 07:35

Buď je to chyba nebo si to domysli :D a ty taky! :D

Datum: 29.04.13 07:42

A co byste čekal od slepice?! :D

Od: koudalak*
Datum: 29.04.13 08:33

nojo, to je pravda... co bych chtěl od slepice *smich*

Datum: 29.04.13 09:08

Je to nějaký aušus. Věta A TY! s vykřičníkem vůbec nic neříká. S otazníkem je to o něčem jiném.

Kdyby lidé tyhle rádoby vtipné, ale ve skutečnosti trapné výrobky nekupovali, nikdo by je nenabízel.

Ale zase vidíte, že každý zmetek, i ten sebevětší, má svého kupce a pokaždé se najde nějaké trdlo, které za to zaplatí. Asi na tom nejsme ještě tak bledě, jak si stěžujeme, jinak bychom si koupili rohlíky a mléko a ne podobné pitomosti. Jaga.

Od: buss®
Datum: 29.04.13 09:22

Kdo si to koupil je..., no zrovna tak chytrý jak ten, co to psal. Ale dnes toho je, média aj. Bere to asi jako příkaz.

Od: zabu
Datum: 29.04.13 15:27

Typickej příklad toho, jak někdo neumí zacházet s češtinou.

Datum: 29.04.13 15:59

Vždyť to taky určitě dělají Číňani. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.