PPL - jak poslat balík?

Od: Datum: 28.04.13 17:30 odpovědí: 11 změna: 01.05.13 10:23

Zdravím, pokud něco zasílám přeš PPL, tak to musím někam dovést, nebo si pro to přijedou ke mně domů?

Díky za odpověď. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 28.04.13 17:39

Přijedou v domluvenou hodinu, odvezou, dodají. Také ale můžeš zásilku odnést někam na ´sběrné´ místo. Cena je, podle mých zkušeností, stejná.

Od: okok
Datum: 28.04.13 18:01

díky moc

Od: ivik®
Datum: 28.04.13 18:01

Asi 2x jsem tuto službu využila a nikdy se mi nepodařilo je donutit přijet na domluvenou hodinu, měla jsem s tím problém, neboť mladík volal, že už je na cestě zrovna ve chvíli kdy jsem měla pracovní směnu ,den nebo 2 přadem mi nikdy nikdo nevolal, jezdí si jak chtějí a jak se to hodí jim...

Od: fribble*
Datum: 28.04.13 18:11

Mám obrácenou zkušenost, dovoz i odvoz podle dohody, vždy všechno OK. Možná máte smůlu na řidiče, ale ja PPL využívám často.

Od: ivik®
Datum: 28.04.13 18:14

Tak to asi mám smůlu, jsem ze Svitavska a jezdí k nám něco z pardubic a je to opravdu špatné, nejsem sama , komu se toto stavá..

Datum: 28.04.13 19:14

PPL ne, je to nejhorší doručovací služba, mám s nima ty nejhorší zkušenosti. Pokud nejste doma v uvedenou hodinu, nechytáte se, není možné se s nima domluvit, Asi jsou levní, ale kvalita služeb tomu odpovídá*ee*

Od: plotr
Datum: 28.04.13 19:20

Dovolím si odporovat. Ráno zavolá, řekne zhruba v kolik hodin by u mě mohl být. Poté zavolá když je na cestě. Několikrát se mi stalo, že jsem musel odjet tak jsem mu řekl adrsu obchodu mé mamky kam také zaváží a vše bylo bez problému. ono je to také tím, že jsem se s ním nikdy nepohádal a vždy mu nechám nějakou tu petku od cesty :-D

Datum: 28.04.13 19:28

Asi je to v každém městě jinak. Záleží na tom, odkud kam jede, jaký má okruh, jaký má odhad. *jasne*

Od: zabu
Datum: 28.04.13 23:04

Moje zkušenost: Jako adresát s nimi mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jsou levnější než Česká pošta. Zavolají předem že jedou, dá se s nimi domluvit i jiné místo předání. Kam se hrabe Česká snailpošta s jejím balíkem do ruky, pro který si stejně musíte na poštu.

Co se týče odesílání, vždy jsem musel do Liberce do depa.

Od: jadamus
Datum: 01.05.13 10:23

Dobrý den,

tuto službu si můžete rovněž objednat přes náš servis na stránkách www.globkuryr.cz

Jadamus

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.