Tropical Islands Berlin

Od: Datum: 23.07.13 06:42 odpovědí: 3 změna: 26.04.14 16:18

Ahoj , chtěl jsem se jen zeptat, příští týden mám dovolenou a chtěl bych se tam jet podívat a užít si alespon 3 dny pěkného koupání, slyšel jsem i četl že to tam je super , má někdo osobní zkušenost?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: elife
Datum: 23.07.13 10:40

Ja teda osobni zkusenost nemam, ale kamaradka ano, a rikala ze je to tam super. Ukazovala mi i nejakou fotku, trochu to tam pusobi jako plazi, lehatka, slunecniky, pisek a v dalce bazen jako more, a vypada to docela verohodne. Nebyt toho ze by mi to rekla, ze byla v Tropical Island tak bych si myslela ze je fakt u more. Takze asi to bude stat za to :) Ale ja tezko posoudim, spis jsem jen rekla to co mi rekla kamaradka.

Datum: 23.07.13 11:24

Já bych v takovém pěkném počasí zvolila něco venku. Nevrátíte se přece bílí jako stěny, ne?

Od: radkaplfed
Datum: 26.04.14 16:18

Ahoj, my tam byli, je to super, udělali jsme k tomu web: http://www.tropical-islands-berlin.info/. Pozor, letos měnili cenovou politiku.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.