Česká pošta - doručení v určitý den

Od: Datum: 21.07.13 11:41 odpovědí: 3 změna: 21.07.13 16:05

Dobrý den,

jde nějak docílit při posílání balíku toho, aby byl doručený v den, kdy si řeknu? Pošlu ho například v pondělí a chci, aby byl doručován v pondělí za týden. Je to možné?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.13 11:43
avatar

Tuším že ne, ale pokud příjemce nebude doma, může si vybrat den a hodinu náhradního doručení. Ale takhle jak píšete /třeba dárek k narozeninám na přesné datum/ to nejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 21.07.13 11:46

Jí bych se zeptal přímo na poště, že by to někde skladovali? Nechat zaslat jen na poštu a ať si pro to adresát přijde. Obyčejně chceme aby to bylo co nejrychleji, takže poslední zkušenost, balíček doručen do hor po odeslání v 17 hod. na druhý den přes půl republiky, 300 km..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fribble*
Datum: 21.07.13 16:05

Klekněte a modlete se - stal se zázrak!

Běžná praxe pošty - sedím u okna a čekám na balík, který má podle odesilatele dnes přijít. Okolo oken bez zastavení projede modrý Tranzit se znakem pošty a druhý den mi běžná doručovatelka dá do schránky lístek, že jsem nebyl zastižen a pro balík si mám dojít na poštu. Postupně jsem si stěžoval na místní poště, tam mě odkázali na okresní, tam na oddělení stížností ne kraji. Velice vlídná paní slíbila, že vše prošetří a zjedná nápravu.

Celý odstavec se opakuje už několik let při každém 2-3 balíku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.