Nepříjemný zápach z úst

Od: Datum: 23.04.13 20:51 odpovědí: 10 změna: 24.04.13 21:47

Ahoj, už docela dlouhou dobu se potýkám s nepříjemným problémem (zápach z úst)...Jen pro upřesnění zuby si čistím každý den 2x denně! Žvýkačky, mi zahnali zápach z úst, ale nedavno jsem něco objevil, mám takoví zlozvyk kousání tváří, ale z vnitřní strany v ústech a vždycky co jsem si okousal kůži tak mi táhlo z úst :D, ale teď posledních 6 dní zkouším tomuto zlozvyku zabránit a z úst mi netáhne je to možné? Díky za odpovědi :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.04.13 20:53

Vzhledem k tomu, že v pokousaných částech se mohly dobře množit bakterie, to možné je. Nicméně nemáte nějaký otevřený zub? Nebo problémy s trávením? I to může zápach z úst způsobit a čištění na to nemá žádný vliv...

doplněno 23.04.13 21:05:

Uvidíte:) Zkuste se fakt týden dva nekousat a jasně se to ukáže:)

Od: lordenek
Datum: 23.04.13 20:59

Otevřeným zubem to neni s tímto problémem už se trápím hodně dlouho to samé s těma pokousanýma tvářema taktéž, byl jsem i na vytržení krč. mandlí, ale naprosto z jiného důvodu...doufám, že ten zápach je kvůli mému zlozvyku...!

Od: flip
Datum: 23.04.13 21:08

http://www.zbozi.cz/vyrobek/m…na-zuby-a-jazyk-75ml-uv100ml/ zkuste tuto zubní pastu + ústní vodu, mohlo by také pomoci :)

Od: cockpunk*
Datum: 23.04.13 21:44

Sice s ničím neporadím ale chci jen říct že mě rozesmálo "kousání tváří ale z vnitřní strany". Představil jsem si to z té venkovní jak by to asi vypadalo*smich*

Datum: 23.04.13 21:49

:D No to by bylo nadělení :D

Datum: 24.04.13 00:28

To je možné pouze s protézou. *smich*

Datum: 23.04.13 22:44

Ono není čištění jako čištění. Já jsem si dřív myslel, že si čistím zuby správně, ale potom jsem zjistil, že vůbec nečistím mezizubní prostory. A protože nerad chodím k zubaři, používám teď drahý kartáček curaprox, mezizubní párátka s nití a mezizubní kartáčky. A je to fakt rozdíl i když takové poctivé čištění zabere víc času.

Btw. občas se taky nechtěně kousnu, ale záměrně se kousat? Nebolí to? A nejste náhodou odnaučený kuřák? :)

Datum: 24.04.13 20:28

Dovolím si říct, že zuby si čistím pečlivě :) Já jsem se právě kousal záměrně, nebolí páč ta kužička co tam doroste tak je taková mekká a vůbec to nebolí, ale myslím si že to způsobuje tohle tolik teorií co jsem zkoušel :D Kuřák né! Nekouřím je to fujky ;D Možná sem tam občas vodní dýmku no :) Ale bezvadně se mi zvedlo sebevědomí lepší nálada, vždycky jsem se bál na někoho promluvit, doufám že to takhle zůstane napořád :)

Datum: 24.04.13 21:31

Nejspíše to bude ze žaludku, anebo máš zkažený nějaký zub. Ale tipuju ten žaludek. Zajdi k lékaři a nech se vyšetřit.

Datum: 24.04.13 21:47

Nestačí si čistit jen zuby , taky jazyk . mít jeden kartáček na zuby a druhý na jazyk. Hlavně pokud není hladký , ale zrýhovaný , Muže se tam držet nějaký zbytek jídla hlavně v noci. taky vyplachovat ústa zubní vodou. Je to velmi nepříjemné pro druhé a málokdo vám to řekne. do očí...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.