Tarif FREE od O2

Od: Datum: 23.04.13 19:51 odpovědí: 3 změna: 28.04.13 20:45

V reklamě sem viděl, že O2 udělalo nový tarif FREE... tak jsem si na internetu našel informace a ta cena 249Kč ještě když mi jako studentovi odečtou 50Kč/měsíčně mě zlákala *palec* do O2 všechno zadara... no neber to ;) a chci se zeptat jak je to se smlouvou, když mi nebylo ještě 18? musím tam s rodičem, nebo můžu sám? Díky za odpověd :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.04.13 20:38
avatar

Na smlouvě bude muset být podpis a identifikační údaje tvého zákonného zástupce. Takže buď objednat přes internet (smlovu k podpisu pošlou domů) a podle mě tam budou pokyny co doložit (jako kopie OP a pod.) a s podpisy to budou chtít zaslat poštou na adresu O2 no anebo jít s rodičem rovnou do prodejny a sepsat vše na místě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zman*
Datum: 28.04.13 20:28

Mě nabídl nějaký člověk, že mi slevní jakýkoliv tarif od O2 až o 30%, ale musím si pořídit nějakou kartu za kterou budu platit 50 Kč/měsíčně. Asi něco od banky. Asi to nevypadá na nějakou šedivku. Co myslíte? Mám to vzít nebo ne? Mě by se totiž líbil ten tarif na neomezené volání a kdyby tam byla taková sleva, tak bych to bral, ale nevím, zda to není nějaký podvod. Nabídl vám už někdo něco takového? Já to slyším prvně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 28.04.13 20:45
avatar

Se smlouvou až od 18ti. Ale pozor na podmínky, já teď po mnoha letech řeším různé závazky abych se vyvázal a nemusel platit smluvní "pokuty"...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.