Jak simulovat horečku?

Od: Datum: 23.04.13 19:16 odpovědí: 4 změna: 24.04.13 00:24
Dobrý den, byla jsem pár dní nemocná. Teď už mi je lépe a mamka říkala, že když dneska večer nebudu mít teplotu, tak zítra už půjdu do školy. Jenomže já bych ještě alespoň zítra doma a teplotu už prostě nemám. Nevíte, jak to udělat, nebo jak mamku přemluvit? Mamce nechci moc lhát. Děkuji moc.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: madridista7*
Datum: 23.04.13 21:23

Pokud ti je už dobře tak mazej do školy! )

Od: buss®
Datum: 23.04.13 21:35

Řekni, že na školu dlabeš.

Datum: 24.04.13 00:21

Jestli se ti ani ráno ještě nebude do školy chtít, řekni to mamince na rovinu. Neděláš-li to často (nechybíš-li moc), pravděpodobně ti vyhoví.

Datum: 24.04.13 00:24

Když nechceš lhát, tak nelži :) taky jsem párkrát řekl mamce narovinu, že kdybych šel ten den do školy, že by to nedopadlo dobře, slíbil jí že se to na příště naučím, a neměla problém mi vyhovět :) ale já jsem teda skoro nechyběl a tohle jsem praktikoval jednou, maximálně dvakrát do roka :)

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.