Vymazání uctu na top-czech.com

Od: Datum: 22.04.13 22:26 odpovědí: 3 změna: 24.04.13 00:32

Dobrý den, rád bych se optal zdali má někdo zkušenosti s touto internetovou adresou :

http://www.top-czech.com

Dá se tu zaregistrovat firma...ve smluvních podmínkách,...který jsou snad na 5 x A4 a kde se tváreji, že je vse zdarma..., a nakonec vyuctovaní chodi do spamu...

Chci zrusit ucet...ale maji to tak udelani...zmatečne...ze to nejde...Zádam aby mi pomohl se zrusenim...ale nekomunikují...a penale stale naskakuje..

Pokud někdo víí, jak se od této stránky odpoutat,...dekuji za každou radu...

Jestli mohu všem poradit...Všem se této strance vyhnete..a nezaregistrujte se do níí!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.04.13 07:45

Co podminky? Pisou tam neco o ruseni uctu?

doplněno 24.04.13 00:47:

Tak jsem se přemohl a na web se podíval, po dvouhodinovém načítaní (skoro jak kdyby to měli na nějakém freehostingu) se načetl hrozný paskvil. No to je hnus velebnosti. Přeplácáné, zmatené, designové chyby,... Raději dále bez komentáře. Jen se divím jak se někdo na tak pochybné stránce může zaregistrovat.

Od: ota1
Datum: 23.04.13 22:22

jj pisou...tam toho hodně...ale zruseni jako tato to nejde...nejprve vse melo byt zdarma...ale najednou po pul roce zjistuji.., ze mi naskakuje penale...jsou aktivovano sluzby o které jsem ´´asi ´´zazadal...a i kdyz pisou ze se to ta deaktivovat...nikde to nevidim... Pisou tam o nějakem zápatí v administrace...ale nikde nic...na dotazy se mi neco po dovou dnech automaticky vraci...ale pomoc pri reseni problemu zadne... Tyhle stranky www.top-czech.com jsou podle zlodejskou rukou těch...co nechtěji pracovat rukama..

ještě se k tomu ohrazuji americkymi zakony...k smichu..kde to jsme?

Datum: 24.04.13 00:32

Oto, já jsem si ty jejich podmínky pročetla už včera, a ten jejich web na mne působí nedůvěryhodně už jak jsem jej otevřela.

Problém je v americké legislativě, tu zde asi nikdo z nás nezná. Další problém je, že si to člověk před registrací (tu riskovat nebudu) nemůže vyzkoušet nanečisto (mohlo by být nějaké demo).

Nemohl byste sem vložit screenshoty z té administrace? (Nebo je vložit někam na web a sem na ně vložit odkazy?)

___ Obecně: Každou smlouvu lze vypovědět.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.