Problem s vlasy - rychlý růst

Od: Datum: 10.11.12 13:33 odpovědí: 10 změna: 31.08.15 23:39

Zdravim, mám problém s růstem vlasů.

Dřív mi rostly vlasy rychle, ale od října mi vlasy rostou doslova extrémní rychlostí - až 5cm za dva týdny.

O vlasy se starám, češu si je a myju si je (zhruba jednou za dva dny) a používám dobré šmpony (Nivea, Syoss).

Nevíte, proč mi to najednou začalo tak rychle růst? Nebaví mně totiž chodit dvakrát do měsíce ke kadeřníkovi... díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.12 15:50

Závist.. :/

Od: hm®
Datum: 10.11.12 17:07

He, to máš dobrý. :)

Tak si řekni někomu pečlivějšímu z rodiny, třeba šikovná maminka ostříhání zvládne stejně dobře (ne-li lépe), jako kadeřník.

Od: jake377*
Datum: 10.11.12 17:16

No bohužel... rodinu mám rozesetou po celé ČR a SR a doma (v Praze) mám jen matku a babičku, a obě dvě nemají díky pracovnímu vytížení čas. Jinak to nosím poměrně krátký, takže mne opravdu nebaví chodit dvakrát do měsíce ke kadeřníkovi, by´t to mám za 90 Kč *zed*

Od: agathexp*
Datum: 10.11.12 17:18

Tak si je nech dlouhý :P

Datum: 10.11.12 17:27

No to mne taky napadlo, ale radši ne... ;)

Od: agathexp*
Datum: 10.11.12 17:36

Proč ne? Pokud s tím nevypadáš vyloženě hrozně, tak to bude lepší než ty krátký :)

(Víš kolik je holek, co žerou dlouhý vlasy? :P)

Datum: 10.11.12 18:05

no já to nosím dlouhý 10-15 cm, když už to je dlší, tak se mi to strašně kroutí a vypadá to hrozně... jink díky za nápad *palec*

Datum: 10.11.12 17:51

Podle mne to může mít nějakou zdravotní příčinu. Zkusila bych napřed praktického a kožního lékaře, teprve v případě neúspěchu bych se poohlížela po alternativách.

Datum: 10.11.12 18:12

No v pondělí jdu k lékaři tak se rovnou zkusím zeptat... jinak přemýšlím, jestli mi to tolik neroste díky tomu, že přichází zima (?), přece jen mi to dřív taky rychle rostlo...

Od: misicka
Datum: 31.08.15 23:39
Ahoj,co jsi tehdy zjistila?Proc ti tehdy tak rychle rostly vlasy?Neznas recept na urychleni?Potrebovala bych za 3mesice vlasy o 13cm.delsi.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.