Dětské letní tábory

Od: Datum: 05.07.13 10:13 odpovědí: 3 změna: 06.07.14 11:21

Tak syn odjel na 14 dní na tábor. Pokoj opuštěn. Všude ticho. Nekonečný strach o něj ať se mu nic nestane. Taky se vám stýská? A jak to zaháníte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.07.13 11:43
avatar

Já měla pravý opak. Tábory ještě tak před 15 lety byly na18 dní. Tak jsem vyrazila a hned jsem měla místo svých dvou vlastních dětí okolo 16 cizích. Vlastně ne cizích, ale taky mých. Vzpomínám na to ráda. Spousta her a legrácek, na které vzpomínám dodnes. Z těch zpočátku trochu zakřiknutých dětí se za ten pobyt stala taková parta, že jsme poslední den všichni bulili. I já. Nic si z toho nedělejte, 14 dní uteče jako voda a budete mít své zlobidlo zase doma. A jestli se bez chlapce nudíte, nekupujte si medvídka mývala, ale jeďte pracovat na tábor. Garantuji Vám, že nebudete mít ani chvilku volnou pro sebe. Možná po večerce. Ale i tehdy se nějaký stýskálek přišel pomazlit a vylít si srdíčko. Jednomu malému klukovi jsem každý večer musela chodit dát pusu. Asi byl zvyklý od maminky. A to mu nestačilo. Vždycky říkal: A teď ještě ruku! Tak jsme si podali ruku /nevím proč/, pak se zachumlal a spokojeně usnul. Kdo ví, jak se dneska má. Jméno si už nepamatuji, ale měl krásné příjmení - NEBESKÝ. Ještě dnes v duchu vidím řadu těch prima táborníků. Škoda těch podnikových táborů, bylo to tam prima! :) Jaga.

doplněno 05.07.13 11:46:

Oproti většině ostatních mladých vedoucích, většinou studentů, já jsem už byla "v letech".:) Tak okolo 35. Proto mě řada dětí brala jako svou mamku a stala se ze mě taková mazlící a utěšující kvočna. Ale nevadilo mi to, i útěcha je občas na táboře potřeba.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wogoos*
Datum: 06.07.14 11:13

A zase stejný problém. To bude dlouhých 14 dní.

Datum: 06.07.14 11:21

wogoos. I já mám holku na táboře na 14 dní. Vezmi tu dobu bez dítěte z jiné stránky. Děcko je někde, kde si užívá, poznává svět z jiné strany. Navzájem si od sebe odpočinete. Ty se seber a jdi se třeba vpodvečer sama (nebo s manželem) projít. Dokud jsou děti menší, je jen pár možností, kdy jsou na delší dobu pryč a Ty o ně nemusíš mít až tak velký strach. A jestli můžu, dám Ti radu. Nevaž se až tak na dítě. Měj i při něm své koníčky, kamarády. Víš, v životě se toho může moc a moc pokazit a jestliže máš jen a jen zrovna třeba jen to dítě, co budeš dělat, až Ti odejde z domova?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.