Oživlé foto - znáte tuhle službu?

Od: ® odpovědí: 12 změna:

Znáte tuhle službu? Nad tím ceníkem jsem se musel smát. Opravdu by si tohle někdo objednal? Ale asi jo.

12 odpovědí na otázku

0x

Neznám, podívala jsem se, pustila si video a je to OŠKLIVÝ *smich*. Bože takhle zkazit fotku.

kterej pablb si tohle koupí to fakt nevim *zed*

hnus nejvyššího stupně...

0x

No tak to je humus.

A navíc ty hlasy mě připadají, že jsou od Googlu, který je má v překladači.

Nedal bych jim za tenhle paskvil ani halíř.

0x

No dneska se každý snaží vydělat jak může :) Ale je otázka jestli někdo za to ty peníze dá.

0x

"vytvořit živě působící fotografii, která na Vás mrká, směje se a především opravdově mluví"

:D :D

Fuj až sem se toho hlasu lekla.

doplněno 07.04.13 10:55:

"jethro" tak tohoto bych fakt ráda viděla.

0x

No, neumím si představit na jaké úrovni má tento projekt zákazníky. Takovej hnus jsem už dlouho neviděl.

0x

Každý projekt má svého zákazníka.

0x

A to já si dovedu ´zákazníka´ představit - počítačově ´negramotný´ prarodič, jehož vnouče bydlí daleko a tak je vidi jednou-dvakrát do roka...

Což ovšem nic nemění na faktu, že je to ´hnus fialovej´...

*smich*

"mowla" snad více počítačový negramota než jsem já nemůže ani existovat, oživlá fotka no budiš ale ten hlas je děs a to snad žádný normální člověk nemůže chtít mít doma.

Liduš, myslím "negramota" ve smyslu že neví, co všechno počítače umožňují a usnadňují, ne, že to (případně) neumí udělat...

;)

0x

No já beru ty výtvory tam jako ukázku protože hlas je vytvořený uměle z jako z navigace *smich* Ale i to ztvárnění toho pohybu ust je opravdu hrozná , každý produkt si najde zákaznika to se sice říká ale silně u tohoto o tom pochybuji *smich* už vzhled a zpracování webu o tom dost ukazuje . Když je to web zabívající se grafickou tvorbou čekal bych že web bude ztvárněn kvalitně a hezky . Krom toho tohle dokáže vytvořit každý kdo se v grafice jen trošku orientuje , na stahuj.cz prográm na vytvoření tohoto je dokonce nabízen zdarma a dokáže to vytvořit pomocí toho programu i méně zdatny jedinec.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]