Alkohol na spani - reseni

Od: Datum: 02.07.13 23:50 odpovědí: 8 změna: 04.07.13 12:36
Potreboval bych poradit a pomoci.ohledne alkoholu.kazdy vacer si musim dat tak 4-7 piv,abych usnul.a uz potrebuji pomoci .prosim nevite kde se mam poradit a lecit.mam dobrou praci a uzasnou zenu a jsem z prahy.pomoc te dekuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 02.07.13 23:59

Zkuste si pivo prostě nekoupit a ani si pro něj nedovolte dojít. To, že neusnete, je jen ve vaší hlavě. A i kdyby, no... možná neusnete. Budete druhý den unavený. Věřte mi, že pokud si nedáte pivo ani druhý večer, prostě padnete únavou, pivo, nepivo. Z toho, co píšete, to zní jako závislost - obzvlášť proto, že tomu přisuzujete velkou moc.

Případně zkuste např. http://www.anonymnialkoholici.cz/ nebo konzultaci s psychologem.

Svěřte se manželce, že chcete přestat.

Dejte z domu všechen alkohol (abyste jiným nezačal nahrazovat pivo).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: momo®
Datum: 03.07.13 01:08
avatar

Dobrý den. Sám abstinuji 15 let. Svůj problém řešte bez odkladu. Nejlíp zajít za svým lékařem a přes něj k psychologovi a třeba i pouvažovat o ústavní léčbě. Taky jsem si myslel, že to nepůjde a vlastně abstinencí jsem si zachránil život. Přeji hodně pevou vůli. Taky se můžete kouknot tady - http://www.sda-opava.cz/pl-op…karel-nespor-zustat-strizlivy . M.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.13 06:31
avatar

V životě jsem pivo nevypila a spím dobře. Je to jen vaše výmluva. Hloupá. Chtělo by to se léčit. Plusem je, že si to uvědomujete. Myslím, že si to Vaše úžasná žena zaslouží, abyste se stal znovu člověkem. Než Vás opustí. než přijdete o svou dobrou práci. Když si dáte večer 4 - 7 piv, jak potom ta vaše dobrá práce druhý den vypadá?*ee* Prostě léčit se, nejlépe pobytově, vím, že ambulantní léčba bývá nedostatečná. Manžel díky populární Želivi abstinuje 6 let a já s údivem vidím, že je úplně jiným člověkem, než kdysi ten močák. Tak hodně štěstí, rozhodnutí už máte, teď ho ještě realizovat. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.13 00:32
avatar

A omezuje vás to v něčem? ... krom utraty za pivo? ..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1965*
Datum: 04.07.13 01:43

Zkuste vysadit, strávíte možná pár nevyspalých nocí, ale třeba se pak budete cítit lépe a sebevědoměji. Záleží na hloubce Vaší závislosti a odhodlání s tím něco dělat. Pokud to nezvádnete a vadí Vám to, doporučuji vyhledat odborníka i když nevím jestli s tím dokáže někdo poradit a pomoci. Jako provozovatel hospody už 25 let bych mohl vyprávět příběhy. Někdo pití zvládá s grácií a přehledem celý život a ani mu to celkem viditelně nějak neškodí, druhý jde dolů s každým vypitým pivem. Je to bohužel tak. Jen musíte odhadnout do které skupiny patříte a hlavně co chcete ještě v životě dosáhnout. Je fakt, že že při pravidelném pití se snaha něčeho dosahnout rapidně snižuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.13 08:15

Já bych viděl hlavně problém v počtu. 4-7 denně už je hodně. Zkuste prostě snížit dávku např. na 2-3 denně. Myslím že dvě piva denně ještě nikoho nazabila. Mne např. také velmi pomáhá usnout dvě deci vína nebo dvě piva, nepotřebuji pít denně ale když si dám usíná se mi lépe a pro slabší jedince je jednoduché sklouznout k závislosti. Takže pokud jste si jistý, že to máte ve svých rukou, tak snižit dávku a postupně omezovat třeba na ob den. Pokud ale opravdu bez takto velké dávky alkoholu neusnete, a popř. nastanou další abstinenčí příznaky a poté si alkohol znovu dopřejete, v takto vysoké dávce - vyhledejte odbornou pomoc!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.13 11:22
avatar

Už několikrát jsem tady říkala, že ďábel existuje. Je to alkohol. Tímhle postupem máte pěkně našlápnuto k tomu, nainstalovat si do hlavy program alkoholika. Odinstalovat a hodit do koše se podaří jednomu z 10.000 alkoholiků. Závislost je sviňa. Bez přehánění. *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.07.13 12:36
avatar

Nejlépe se usíná po sexu a funguje to i v Praze *hi* . Po 7 pivu ten sex by nestál za nic

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.