Zboží z eshopu

Od: Datum: 06.01.13 20:31 odpovědí: 3 změna: 06.01.13 20:37

Objednal jsem si oblečení z eshopu a už je to 3 týdny a zboží pořád nedošlo. Platbu jsem zvolil dobírkou. Už o to ale nemám zájem, tak kdyby to náhodou přišlo tak to mužů nechat 7 dní na poště a oni to pak pošlou zpátky a je po problému, nebo budou chtít něco zaplatit? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.13 20:36

Já bych zrušila objednávku. Za nevyzvednutou zásilku někde požadují zaplacení balného a poštovného.

Datum: 06.01.13 20:36

Nechci se jich zastávat, ale byly svátky, tak se to mohlo protáhnout. Zkuste jim napsat, jestli lze objednávku stornovat. To, že si dobírku nevyzvednete, akorát zavání na problémy.

Datum: 06.01.13 20:37

Tak jim tam do toho e-shopu napište, že to už nechcete. Pokud už to poslali, tak to nechte na poště, a když si to nevyzvednete, pošlou to zpátky. Platit nic nebudete.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.