Konzultace.. s výběrem bot - kvalita

Od: odpovědí: 3 změna:

sportisimo.cz/...

sportisimo.cz/...

sportisimo.cz/...

Ahoj kdyby měl někdo konkrétní zkušenosti s těmito botami budu rád. Ale všeobecně by mě zajímalo jak je to s kvalitou takových to bot. DÍKY!

Nechci, aby se mi rozbili za 2 měsíce což se mi často děje.

3 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar martinaa

Sice jsem nekupovala žádné z nich, ale jako nejlepší na běh se mi jeví poslední. Dají se samozřejmě vzít na běžné nošení, a osobně boty Nike upřednostňuji, některé mám i 10 let a pořád slouží.

Boty č. 2 jsou klasicky do města, rovná podrážka však není vhodná pro celodenní chození, zvláště, pokud máte třeba jednu nohu jinak natočenou (tato gumová podrážka se velmi brzy ochodí, měla jsem stejný typ boty).


Spíš se bojím u těch 2 jak pořád chodím tak vepředu se na obou stranách roztrhá ta podrážka snad víš co myslím. Jak pořád ohýbáš nohu-botu tak se roztrhá. Jinak chci to na normální chození resp. všude ;) Chci pohodlí a mohli by vypadat i pěkně *smich*

 


0x
avatar megacruiser

Já mám skvělou zkušenost se značkou Nike Air Alword VI. Levnější Nike nejsou tak dobré, jejich koupě se nevyplatí, nevydrží tolik.

Mám tyto v šedé barvě, tenkrát stály 1800 Kč: comparestoreprices.co.uk/...

Za skoro 5 let prakticky každodenního nošení se nikde neroztrhly, neprodřely, nepraskla podrážka. Akorát už jsou podrážky hodně ošlapané. A to jsem v nich lezl po ostrých kamenech po horách a jezdím v nich často na kole, což je u nich přímo zakázané :) Dokonce se ještě ani nepřetrhly tkaničky. Je to fakt divný kolik vydrží. Kvalita konkrétně tohoto typu mě hodně překvapila.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]