M&M reality

Od: Datum: 01.07.13 17:12 odpovědí: 1 změna: 01.07.13 22:22

Ahoj měl bych na vás otázku zda se z Vás někdo už s tím setkal.., Pracoval někdo u M&M reality na pracovní smlouvu na HPP místo ŽL? Je to seriozní nabídka, nebo je to tzv. letadlo jako jsou nevýhody nebo výhody při práci na ŽL. Pokud máte zkušenost s praci na HPP napište ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.13 22:22
avatar

"Práci na ŽL" zákoník práce nezná, tzn., že nejde o práci, nýbrž o podnikání. Smlouvu byste uzavíral pravděpodobně podle Obchodního zákoníku a záleželo by jen a jen na Vás, co si vesmlouvě sjednáte (určitě nepodepisovat nic, s čím byste nesouhlasil).

Pokud vím, hledá M&M pouze makléře se živnostenským oprávněním (nezaměstnává nové realitní makléře na základě pracovní smlouvy).

Já bych do toho nešla: Pokud bych chtěla podnikat svým jménem a na vlastní náklady (všechny odvody si hradíte sám), našla bych si "svůj" produkt či službu. Nepotřebovala bych nad sebou realitku, pojišťovnu, ...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.