Uvolnění z vyučování/výletu

Od: Datum: 21.04.13 12:53 odpovědí: 7 změna: 21.04.13 16:24

Máme jet v červnu se školou "povinně" na týdenní výlet. 3 spolužačky nechtějí jet a napsali řádost řediteli - ten jim to povolil. Já teď chci napsat žádost také, ale co bude nejlepší napsat za důvod, aby to povolil, když už jsem čtvrtá? (dovolená?)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: daniella*
Datum: 21.04.13 13:18

Spolužačky uvedly co? Že se jim nechce nebo si něco vymyslely?

Od: domisacekdomi
Datum: 21.04.13 13:45

Jedna dovolenou, druhá zdravotní pobyt, třetí nevím..

Datum: 21.04.13 13:32

Proč nechceš jet? Nemáte peníze, nebo se Ti nechce? Asi bych řekla pravdu a nevymýšlela si.

Je to ale škoda. Být se třídou na výletě je úplně o něčem jiném, než s nimi být při vyučování. O hodně se připravíš. Ještě si to rozmysli, určitě pak budeš litovat, až si ostatní budou vyměňovat zážitky.

Za totality, studovala jsem dálkově pedák a náš ročník měl v srpnu týdenní plavecký a turistický kurs. Kdo se nezúčastní, nebude mu uznán ročník. Byla jsem v 6. měsíci těhotenství se svým 1. dítětem, ale jela jsem. Bydlely jsme pod stany, vařily si a moc prima si to tam užily. Dělala jsem jen to, co jsem mohla, žádné skoky do vody či závody v běhu, ale ráda jsem si zaplavala. A taky jsem to zvládla a dnes na to ráda vzpomínám. Jaga.

Datum: 21.04.13 13:47

To je složitější. Už tak jedu do Anglie na výměnný pobyt, což bude taky nemalá částka a sotva dojedu, musela bych jet zase tam.

Od: daniella*
Datum: 21.04.13 13:59

Co třeba napsat, že se ti to kryje s výměnným pobytem?

Datum: 21.04.13 14:07

Nekryje, je to hned po sobě.

Prostě potřebuji nějaký důvod do té žádosti, nic vás nenapadá? V nejhorším napíši tu dovolenou.

Datum: 21.04.13 16:24

A skutečně na zmíněnou dobu někam odjedeš? Nedoporučuji používat v žádosti o uvolnění nepravdivý důvod (někdo tě potká, řekne to ve škole, ...) Já bych klidně uvedla finanční důvody (škola nemůže nikomu nařídit, aby měl peníze na výlet).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.