Zkušenosti se zelenými potravinami

Od: Datum: 30.06.13 18:53 odpovědí: 4 změna: 21.07.13 20:52

Ráda bych se zeptala, jaké jsou vaše zkušenosti se zelenými potravinami. Přemýšlím o jejich vyzkoušení, jelikož jsem četla, že jsou dobré na detoxikaci těla a pomoc s trávením a překyselením. Budu ráda za jekékoliv názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: korr*
Datum: 30.06.13 20:35

Chvíli jsem zkoušela zelený ječmen, měla jsem po něm více energie, takže určitě super v tom ohledu. Ale u detoxikace u mě nevím, nebrala jsem ho zas tak dlouho, tam by se měl brát právě déle. Dám ti ale radu, nekupuj si jej u green ways, mají to zbytečně předražené, ať se může živit dealer.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: terouneek*
Datum: 21.07.13 20:52

Jinak děkuji za ostatní názory, jsem ráda, že se ozval někdo, kdo již zelené potraviny vyzkoušel. Ano, také jsem slyšela, že se musí vydržet minimálně 2-3 měsíce, aby bylo vidět zlepšení, což probíhá až po té detoxikaci. Docela se ji bojím, aby u mě nebyla nějaká drastická :D A rozhodla jsem se, že pro začátek asi vyzkouším tu fresh od zeleného-zdravicka, kterou tu dávala Jarka, jelikož se mi líbí ta cena. Mohu se zeptat, jak dlouho u vás to detoxikační období probíhalo?

Od: jarkam3*
Datum: 16.07.13 14:40

Ahoj Terounku, mám zkušenost se zelenýma potravinama už skoro rok. Detoxikace těla to byla výborná a po ní přišlo zlepšení u několika problémů. Nevypadávají mi tolik vlasya trávení už není mým největším problémem, spíše naopak, nemám sním žádný problém. Od GW jsem nikdy neodebírala, kupuji si tuto chlorellu http://www.zelene-zdravicko.cz/chlorella-fresh.php a jsem spokojená s jejím účinkem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.