Nejste přihlášen/a.
Zdravím. Je normální to prodávat za takovou cenu? Já osobně bych to třeba nekoupil, jelikož mi přijde, že bych tím tak ničil naše zemědělce. Proč ten obchod to neprodává např za 11,90Kč a ty peníze, těch 5Kč nedá CZ zemědělcům(za těch 12Kč mi to stále přijde ok)? Vždyť to tady u nás jde se zemědělstvím od desíti k pěti. Nebo to je schválně tak u nás nastaveno, aby se to tady u nás zničilo a my vše pak museli, dráže, dovážet? By mě zajímalo za kolik mají třeba mléko v Tescu v Británii (samozřejmě ho tam mají vždy dražšší jak u nás), ale jestli tam nasazují také čas od času takovéto meganízké ceny?
Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz.
Používáním poradny vyjadřujete souhlas s personifikovanou reklamou, která pomáhá financovat tento server, děkujeme.