Děda se rozchází s babičkou

Od: Datum: 29.06.13 09:46 odpovědí: 3 změna: 29.06.13 12:35

Dobrý den, mám teď velké rodinné problémy. Můj děda se rozhází s babičkou a ještě je exekuce na naší chalupu. Pro mě je to hrozně složité období nevíte jak to mám vydržet bez toho abych se nezhroutila? Díky. PS: Je mi 11.

doplněno 29.06.13 11:32:

Víte rozchází se kvůli tomu že děda má dítě s 30 letou ženskou! A ta chata je náš dům...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.06.13 10:36
avatar

Ahoj, tvá situace, kterou zde krátce popisuješ, je určitě nelehká.I když se týká hlavně dědy a babičky, čelí jí vlastně celá rodina, ještě když je k tomu problém exekuce.Nic neboj, jak se říká "žádná kaše se nejí tak horká" , jak teď vypadá, zvláště ve tvých 11letých očích.Věř, že mnohem, mnohem horší by bylo, kdyby babi nebo děda měli rakovinu ve stavu, kdy by se už nedalo nic dělat.Rozchod je sice nepříjemný, ale tak to ber tak, že si spolu už nerozumí, tak chtějí žít každý zvlášť.Tebe určitě budou moc rádi vídat nadále, jen každý zvlášť.Že se děda s babičkou rozchází, nemají se už rádí, nerozumí si, neznamená, že tebe nemilují.Neboj, zase bude dobře!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd*
Datum: 29.06.13 10:43

No co, budeš jezdit za babičkou a dědou ke každému zvlášť, místo na chatu budeš jezdit na výlety. Hledej na tom ty dobré stránky, na každé špatné věci je i něco dobrého - není chata, tak se do ní nemusí vrážet čas a peníze a může se jet jinam. Vyhoří ti dům - konečně se zbavíš krámů které bys jinak nevyhodila.

Vymysli třeba sobotní výlet s babičkou a nedělní s dědou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.13 12:35
avatar

Reaguji na tvou doplňující větu.Myslím, že to, že děda má dítě s jinou ženou, je věc, která se prostě stala a tím, že by ses na dědu zlobila, stejně celou záležitost nijak neusnadníš, nevyřešíš, ba naopak by bylo ještě větší "dusno".Je ti 11let, takže ještě školou povinná, dle nicku soudím slečna.Problém exekuce na chatu, ve které i bydlíte, nechej na dospělých, kteří vydělávají, jsou plnoletí.Je spousty variant, jak se exekuce dá řešit.A věř, že i někde eventuelně v bytě se dá hezky žít, mít svůj pokojík, nebo svůj koutek.Toto jsou sice vše problémy, ale problémy řešitelné, nejde v nich o život.V takové situaci je potřeba to pojmout z tohoto úhlu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.