Nezachytává se závěr - plynová pistole

Od: Datum: 27.06.13 16:37 odpovědí: 2 změna: 27.06.13 18:04

Dobrý den, mam dotaz na majitele plynových pistolí. Po vystřelení poslední nábojky ze zásobníku se mi nezachytává závěr v zadní poloze. Pokud chci tedy zbraň přebít, musim "vystřelit naprázdno", aby dopadl úderník a až poté vložit opět zásobník a znovu natáhnout závěr. Při prvních střelbách po koupi bylo vše v pořádku, zlobit to začalo později. Zbraň čistím mechanicky po každých střelbách, nepoužil jsem dosud žádný konzervační nebo čistící prostředek. Jinak funguje správně, nestalo se nikdy že by se zasekla, nebo jinak selhala.

Předem děkuji za případné odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fribble*
Datum: 27.06.13 17:16

Vyndat zásobník, rozebrat závěr,vše mechanicky očistit, prostříknout zbroj. olejem ve sprayi (Balistol a pod.) včetně zásobníku,osušit,smontovat. Údržba je občas nutná.

doplněno 27.06.13 17:21:

Závada je nejspíš v zásobníku, ten po poslední ráně zadrží závěr vzadu a ten neměl by jít naprázdno spustit.

Datum: 27.06.13 18:04

"nepoužil jsem dosud žádný konzervační nebo čistící prostředek..."

Není právě tohle ona chyba?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.